Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Objednajte si krásne jednotlivé skrinky do kuchyne online


Filtrovať

Poskladajte si novú kuchyňu s jednotlivými kuchynskými skrinkami

Ako miesto stretnutia s rodinou alebo priateľmi je v mnohých domácnostiach kuchyňa často ústredným bodom vašich vlastných štyroch stien. Môžete tu stráviť veselé večery pri spoločnom varení alebo dobré ráno, aby ste začali deň uvoľnene. Aby ste radi trávili čas v tejto miestnosti, kuchyňa by mala byť určite krásne navrhnutá, ponúkať najlepšie pracovné podmienky a byť dobre premyslená. Naše samostatné kuchynské skrinky sú nielen kvalitné a skutočným vizuálnym vrcholom, ale sú navrhnuté tak, aby ste si z jednotlivých skriniek jednoducho poskladali svoju novú kuchyňu. Potrebný úložný priestor a prehľadný poriadok pre všetky vaše kuchynské potreby nájdete u všetkých našich spodných a nástenných skriniek.

Flexibilné & Funkčné: Navrhnite si kuchyňu s našimi všestrannými kuchynskými blokmi

Naše kuchynské bloky od Vicco sa vyznačujú vynikajúcou flexibilitou a funkčnosťou. Sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné bez problémov integrovať do vášho existujúceho kuchynského vybavenia alebo slúžiť ako základ pre úplne nový plán kuchyne. Nezáleží na tom, či máte priestrannú kuchyňu alebo musíte zvládnuť situáciu v kompaktnej miestnosti, s našimi kuchynskými blokmi môžete optimálne využiť dostupný priestor a navrhnúť si kuchyňu snov. S flexibilnými modulmi a šikovnými doplnkovými prvkami si môžete svoj kuchynský blok navrhnúť individuálne a prispôsobiť ho presne svojim potrebám. Či už ďalšie zásuvky, predĺžené pracovné dosky alebo špeciálne úložné riešenia – naše kuchynské linky vám dávajú slobodu navrhnúť si kuchyňu tak, ako ju chcete.

Rozmanitosť dizajnu pre váš štýl: objavte naše kuchynské linky Vicco v rôznych dizajnoch a farbách

Kuchyňa je viac než len miesto na prípravu jedla. Je to miesto, kde môžete vyjadriť svoju osobnosť a štýl. Preto v OK-Living chápeme, aké dôležité je, aby vaša kuchyňa bola nielen funkčná, ale aby odrážala aj váš individuálny vkus. V našom sortimente máme širokú škálu kuchynských blokov v rôznych konfiguráciách s rôznym dizajnom, farbami a povrchmi. Či už uprednostňujete nadčasový šarm dreva, hľadáte jednoduchú eleganciu betónu alebo uprednostňujete moderný povrch s vysokým leskom – u nás nájdete to, čo hľadáte. Naším cieľom je, aby ste si mohli navrhnúť svoju vysnívanú kuchyňu, ktorá vyhovuje vám a vášmu životnému štýlu.

Kuchynské linky pre malé a veľké kuchyne – naše šikovné riešenia pre každý pôdorys

Bez ohľadu na to, či máte priestrannú jedálenskú kuchyňu alebo kompaktnú rohovú kuchyňu, naše kuchynské bloky ponúkajú šikovné riešenia pre každý pôdorys. Vieme, že každá miestnosť je jedinečná, a preto máme pestrý výber kuchynských blokov, ktoré sa dajú optimálne prispôsobiť vašim priestorovým požiadavkám. Naše modulárne kuchynské bloky vám umožnia efektívne využiť váš dostupný priestor a optimálne usporiadať vašu kuchyňu. Pre rohové kuchyne ponúkame riešenia na mieru, ktoré maximálne využívajú dostupný priestor a vytvárajú harmonický celkový obraz.

Dlhotrvajúca kvalita za dostupné ceny – Objavte našu bezkonkurenčnú ponuku

V OK-Living je kvalita našich produktov na prvom mieste. Naše kuchynské bloky Vicco sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov a zaujmú vynikajúcim spracovaním. Je pre nás veľmi dôležité, aby naše kuchynské bloky boli nielen estetické, ale aj odolné a robustné. Vaša kuchyňa je predsa miesto, z ktorého si chcete roky užívať. Napriek našim vysokým štandardom kvality ponúkame naše kuchynské bloky za prijateľné ceny, aby sme vám ponúkli bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze.

Jednoduché plánovanie a montáž – navrhnite si svoju vysnívanú kuchyňu jednoducho s našimi kuchynskými blokmi

Plánovanie novej kuchyne môže byť niekedy problém, ale OK-Living to uľahčuje. Naše kuchynské bloky sa ľahko skladajú a montujú, čo vám šetrí čas a námahu. Náš kompetentný tím vám rád pomôže a poradí a podporí vás krok za krokom pri realizácii vašej vysnívanej kuchyne. Od výberu správnych modulov až po konečnú montáž vás prevedieme celým procesom, aby sme zaistili, že vaša nová kuchyňa bude dokonalá.

Začnite svoju kuchynskú cestu už teraz – inšpiratívne kuchynské kocky od OK-Living

Pozývame vás, aby ste začali svoju kuchynskú cestu v OK-Living a inšpirovali sa našou širokou ponukou kvalitných kuchynských blokov. Objavte množstvo dizajnov a farieb, aby ste si vytvorili kuchyňu snov. Naše produkty sa vyznačujú nielen prvotriednou kvalitou, ale aj vynikajúcim servisom. Tešíme sa, že vám pomôžeme vytvoriť kuchyňu snov a obohatiť vaše zážitky z varenia. Urobte zo svojej kuchyne miesto, kde sa varenie stane pôžitkom a kde sa rozprúdi kulinárska kreativita. Začnite svoju cestu k vašej novej kuchyni snov už dnes!

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení