Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

OK-LIVING, TO SME MY

Krásny a moderný nábytok a kuchyne pre každú peňaženku

OK-Living je výrobca nábytku a internetový obchod so štýlovým a moderným nábytkom. S našimi súčasnými 42 obchodmi

Naším poslaním je splniť vaše sny o bývaní za prijateľnú cenu.

V zakladajúcom a hlavnom sídle v meste Brandenburg an der Havel navrhujú naši zamestnanci skvelé OK Living dizajny a vytvárajú nové návrhy nábytku a vybavenia, obklopení množstvom zelene a v príjemnej pracovnej atmosfére.

Obzvlášť hrdí sme na naše dve domáce značky VICCO a VitaliSpa. Obe značky spájajú kreatívnu a modernú koncepciu s módnym vzhľadom a kvalitnými materiálmi za dostupné ceny. Sortiment výrobkov pokrýva všetky časti a miestnosti domu.

Okrem toho ponúkame obrovský sortiment priestranného a moderného kuchynského nábytku s veľkým výberom najmodernejších kuchýň snov. Stručne povedané: Nájdete tu všetko, čo potrebujete, aby ste sa vo svojom domove cítili pohodlne.

OK-LIVING V ČÍSLACH

V roku 2022 sme s ročným obratom 151 miliónov € odoslali viac ako 2,4 milióna balíkov, ktoré skrášlili mnohé domovy.
MEHR INFO
Okrem našich predajní OK-LIVING prevádzkujeme aj množstvo špecializovaných predajní, ako napríklad predajne kozmetických stolíkov, paletových vankúšov, kuchýň a detského nábytku.
MEHR INFO
S našimi 42 predajňami pôsobíme nielen v Nemecku a Rakúsku, ale aj v mnohých ďalších európskych krajinách.
MEHR INFO

NAŠA VÍZIA


Navrhujeme a vytvárame nábytok, ktorý ponúka ohromujúcu funkčnosť a zároveň je kvalitný a individuálne navrhnutý – a to všetko za prijateľné ceny!

Naším cieľom je plniť sny o bývaní prostredníctvom moderného a cenovo dostupného nábytku pre každého. S veľkou láskou k téme interiérového dizajnu a vždy z pohľadu našich zákazníkov hľadá oddelenie analýz a výroby každý deň nové inovatívne nápady, ako aj kvalitné materiály, ktoré premenia váš byt na krásny domov s dobrým pocitom.

Všetko toto sa dá spojiť a vytvoriť len v dobrom prostredí s príjemnými zamestnancami a vzájomným rešpektom.

NAŠA ÚLOHA

Ako inovatívna spoločnosť sa snažíme nielen vytvárať nábytok, ale aj vyrábať ho ekologickým a udržateľným spôsobom. Medzi naše ciele patrí:
 • Zodpovedná a ekologická výroba nábytku
 • Spokojní zamestnanci a udržateľné pracovné podmienky
 • Inovácia pri jednoduchej montáži nábytku – čo najjednoduchšia montáž nábytku a inteligentné montážne videá
 • Neustále hľadanie najlepších materiálov
 • 100% spokojnosť zákazníkov a príkladný servis
 • Vytváranie jedinečných moderných dizajnov
 • Vytvorenie výhodných a cenovo dostupných riešení bývania
Viac ako 5.000
VÝROBKY

VICCO a VitaliSpa – dve silné značky so skvelým dizajnom a vysokou kvalitou. Dizajn za prijateľné ceny.

Viac ako 5,5 Mln
PREDAJ

S našimi kuchynskými sériami R-Line a Fame-Line ponúkame široký sortiment kuchynského nábytku a našim zákazníkom cenovo dostupnú alternatívu vybavenia ich kuchýň.

Viac ako 63.000
HODNOTENIA

Vďaka rôznym skladom v Nemecku a v celej Európe sme schopní ponúknuť našim zákazníkom krátke dopravné trasy, a tým aj pre predaj nábytku neobvykle rýchle dodacie lehoty.

NAŠA HISTÓRIA

20 rokov Ok-Living

 • 2002

  Pred viac ako 20 rokmi založili bratia Ingo a Frank Westphalovci obchod s detským nábytkom v krásnom Brandenburgu an der Havel.

 • 2004

  Po necelých dvoch rokoch sme sa prezentovali prvýkrát online a začali ponúkať naše výrobky na rôznych platformách, ako napríklad na eBay.

 • 2005

  V nasledujúcom roku sme oslávili prvý milión z predaja. V tom čase to pre nás bola významná udalosť a míľnik na ceste stať sa etablovaným online predajcom nábytku.

 • 2006

  Rozšírenie sortimentu o množstvo zaujímavých noviniek sprevádzalo presťahovanie do väčšieho skladu s rozlohou 4500 m² v Brandenburgu an der Havel.

 • 2008

  Náš sortiment sa neustále rozširoval, predaj rástol, a tak sme o dva roky neskôr expandovali ďalej. Skladová plocha sa v tomto roku zväčšila na 8 700 m².

 • 2010

  Naše výrobky už nezostali nepovšimnuté ani v zahraničí a expanziou do susedného Rakúska sme urobili prvý krok na ceste stať sa medzinárodnou spoločnosťou.

 • 2013

  Vedenie spoločnosti kúpilo komplex s rozlohou približne 40 ha, približne 55 futbalových ihrísk, tzv. „Alte Kasernengelände“ (areál starých kasární) v Brandenbursku. Z toho približne 20 000 m² tvoria vlastné kancelárske a skladovacie priestory.

 • 2015

  Otvorili sme svoj prvý vlastný internetový obchod. Okrem detského nábytku sa súčasťou nášho sortimentu stal aj ďalší nábytok do obývačky, kúpeľne alebo kuchyne, ako aj výrobky do záhrady a na voľný čas.

 • 2017

  Presťahovanie v rámci areálu do novej dizajnovej priestrannej kancelárie, ktorá poskytuje dobrý pocit pri práci.

 • 2018

  Vznikli ďalšie dva sklady v Nemecku a nové sídlo spoločnosti v Kyjeve.

 • 2019

  Ďalší sklad v Miláne sa stal súčasťou siete OK.

 • 2020

  Zmodernizovali sme náš vlastný obchod. Kombinácia inovatívneho softvéru, exkluzívnych výrobkov, skvelého tímu a moderného názvu: narodil sa OK-Living.

 • 2021

  Po úspešnom spustení nášho nového obchodu OK-Living.de sme založili ďalšie špecializované obchody, ktoré dokážu ešte konkrétnejšie splniť želania našich zákazníkov v oblasti bývania. Nápady na detský nábytok tak nájdete na stránke OK-Junior a OK-Kitchen ponúka ešte lepší nákupný zážitok vďaka inteligentnému konfigurátoru kuchýň.

 • 2022

  Otvorili sme 10 nových predajní OK Living v ďalších 10 krajinách.

 • 2023

  OK-Living sa rozširuje, od februára sme spustili predaj v ďalších 3 krajinách.

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 72029 hodnotení