Vysoká skriňa R-Line Červený vysoký lesk 60 cm Vicco
291,90 €*
% 392,90 €* (25.71% uložených)
Číslo produktu:
406673104274624
Informácie o výrobku "Vysoká skriňa R-Line Červený vysoký lesk 60 cm Vicco"
- MAXIMÁLNE VYUŽITIE PRIESTORU: Vysoké kuchynské skrinky R-Line umožňujú naplno využiť výšku kuchyne a prinášajú viac úložného priestoru aj funkčnosti.
- VIAC ÚLOŽNÉHO PRIESTORU: Vysoká kuchynská skrinka ponúka viac miesta a môže slúžiť ako komoda alebo špajzová skrinka.
- ROZMERY: Kuchynská vysoká skrinka má šírku 60 cm, výšku 143 cm a hĺbku 57,2 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Vysoká skriňa ako stavebnica (pozn. dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
Táto multifunkčná vysoká skrinka má široké využitie – ako kuchynská komoda, kredenc alebo potravinová skrinka. Ponúka praktický úložný priestor a hodí sa do rôznych kuchýň.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:Dub Goldkraft
Farba prednej strany:
Červený vysoký lesk
Rozmery:
60 x 143 x 57 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
568 x 1327 x 550 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery horných otvorených oddielov:
568 x 287 x 550 mm (ŠxVxH)
568 x 295 x 550 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery dolného uzavretého oddielu:
568 x 338 x 550 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
4
Počet políc:
3
Počet nôh:
4
Počet dverí:
1
Čistá hmotnosť bez obalu:
47.4 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
51 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Vysoká skriňa ako stavebnica (pozn. dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Ausführung: | Vysoká skrinka |
|---|---|
| Farba: | Červený/zlatý dub s vysokým leskom |
| Farba: | Červená |
| Farba korpusu: | Dub Goldkraft |
| Prevedenie: | Úložná skriňa 60 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 143cm |
| Dĺžka: | 57cm |
| Hmotnosť: | 47.4kg |
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie