Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Zoe", biely, 140 cm, Vicco

366,90 €*

Číslo produktu: 425142193293724

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Zoe", biely, 140 cm, Vicco"
  • S toaletným stolíkom s osvetlením a taburetom "Zoe" robíte dobré rozhodnutie pre váš domov.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka sedem uzavretých políc a robustnú konštrukciu. Veľké obdĺžnikové zrkadlo umožňuje jednoduché líčenie a úpravu vlasov.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 140 cm, výšku 90 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík "Zoe" je dokonalým spoločníkom pre každé dievča alebo ženu, ktorá si potrpí na svoj štýl. So svojím funkčným a zároveň elegantným dizajnom je nielen praktickým miestom na nalíčenie, ale aj pútačom každej miestnosti. Priestranný model ponúka sedem uzavretých políc a odolnú konštrukciu, ktorá zaistí roky používania. Zvláštnosťou je integrované LED osvetlenie, ktoré zaisťuje optimálne osvetlenie a poskytuje dokonalé svetlo pri nanášaní make-upu. Veľký obdĺžnikový zrkadlový obraz vám poskytne vynikajúci výhľad na vašu tvár a dobrý odraz svetla. Najlepšia časť? Toaletný stolík je dostupný v rôznych verziách, a preto sa dá dokonale prispôsobiť vášmu osobnému štýlu. A so zodpovedajúcou stoličkou sa váš toaletný stolík stane dokonalým miestom, kde sa budete cítiť dobre. Tak prečo čakať? Doprajte si toaletný stolík „Zoe“ a premeňte každé ráno na špeciálny čas krásy.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
140 x 90 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
58,2 kg.

Hmotnosť položky:
54,24 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


"Zoe" je séria nábytku, ktorá ponúka toaletné stolíky v rôznych farebných kombináciách a s mnohými rôznymi možnosťami konfigurácie. Séria vám umožní vytvoriť individuálny a funkčný priestor pre váš rituál krásy

Farba: Biela
Veľkosť: Schminktisch + Hocker + LED
Šírka: 140cm
Výška: 74.8cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 58.2kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 79 hodnotení

4.39 z 5 hviezdy


54%

34%

9%

1%

1%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení