Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Sherry", biely, 90 cm, Vicco

115,90 €*

Číslo produktu: 406673122740224

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Sherry", biely, 90 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík "Sherry" bez zrkadla je dobrou voľbou pre každého, kto hľadá praktickú a štýlovú možnosť uloženia.
  • Kozmetický stolík ponúka štyri uzavreté police a robustný rám pre efektívne uloženie kozmetiky.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 90 cm, výšku 75 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Kozmetický stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík "Sherry" bez zrkadla je dokonalým toaletným stolíkom pre každého, kto chce funkčný a robustný dizajn. So štyrmi uzavretými policami ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky vaše kozmetické produkty a šperky. Veľké obdĺžnikové zrkadlo dotvára celkový obraz a umožňuje vám ho vidieť zo všetkých strán. Tento toaletný stolík je dostupný v rôznych verziách, a preto sa prispôsobí akémukoľvek štýlu interiéru. Premeňte svoju izbu na skutočnú oázu krásy a vytvorte si svoj vlastný malý svet štýlu a zvádzania. Ale „Sherry“ nie je len obyčajný toaletný stolík, je to aj funkčný písací alebo kozmetický stolík. Použite ho na svoje profesionálne dokumenty a vytvorte multifunkčný kus nábytku. So „Sherry“ budete každé ráno odchádzať z domu dokonale vystylovaní a budete sa cítiť ako skutočná kráľovná krásy. Doprajte si tento luxusný toaletný stolík a zažite pocit elegancie a pôvabu každý deň.

---

Technické detaily:


Farba:
Biely vysoký lesk

Rozmery:
90 x 75 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
28,4 kg.

Hmotnosť položky:
27,41 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Sherry" zahŕňa zariadenie spálne vrátane toaletných stolíkov. S mnohými rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách ponúka všestranné možnosti dizajnu. Dodajte svojej spálni osobitý nádych s nábytkom zo série "Sherry".

Farba: Biela
Verzia: Sherry, Toaletný stolík
Šírka: 90cm
Výška: 75cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 28.4kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 106 hodnotení

4.49 z 5 hviezdy


61%

27%

10%

1%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení