Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Sherry", biely, 120 cm, Vicco

191,90 €*

Číslo produktu: 425142194911924

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Sherry", biely, 120 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík „Sherry“ bez zrkadla je dobrým rozhodnutím do každej domácnosti.
  • Kozmetický stolík má štyri uzavreté police a veľké obdĺžnikové zrkadlo. Robustná konštrukcia zaručuje odolnosť a profesionálne použitie.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 120 cm, výšku 75 cm a hĺbku 55 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Kozmetický stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík „Sherry“ bez zrkadla spája krásu a funkčnosť. Toaletný stolík možno využiť ako kozmetický stolík alebo písací stôl a ponúka priestor pre všetky vaše líčidlá či kancelárske potreby. So štyrmi uzavretými policami máte dostatok úložného priestoru, aby ste mali vo všetkom poriadok. Robustná konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť tohto modelu toaletného stolíka. Veľké obdĺžnikové zrkadlo vytvára ohromujúci odraz, ktorý vám pomôže objaviť vašu krásu. Toaletný stolík Sherry je dostupný v rôznych povrchových úpravách, aby sa prispôsobil každej miestnosti. Či už ste nadšenec líčenia alebo profesionál v kancelárii, toaletný stolík Sherry vám dáva príležitosť sústrediť sa na to, čo je dôležité. Od optimalizácie rannej rutiny až po dosiahnutie základných cieľov, toaletný stolík Sherry vám dáva silu dosiahnuť veci, na ktorých vám záleží. Vytvorte si priestor, ktorý vás inšpiruje a odráža vašu osobnosť, s toaletným stolíkom Sherry!

---

Technické detaily:


Farba:
Biely vysoký lesk

Rozmery:
120 x 75 x 55 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
39,84 kg.

Hmotnosť položky:
37,86 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Sherry" zahŕňa zariadenie spálne vrátane toaletných stolíkov. S mnohými rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách ponúka všestranné možnosti dizajnu. Dodajte svojej spálni osobitý nádych s nábytkom zo série "Sherry".

Farba: Biela
Verzia: Toaletný stolík
Šírka: 120cm
Výška: 75cm
Dĺžka: 55cm
Hmotnosť: 39.84kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 234 hodnotení

4.51 z 5 hviezdy


55%

42%

3%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

1 - 10 z 84 recenzie

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení