Toaletný stolík Sherry Biela/Sonoma 120 cm so zrkadlom LED Vicco
347,90 €*
% 471,90 €* (26.28% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni
Predplatba
- Naše dobré rozhodnutie pre optimálny dizajn - toaletný stolík s osvetlením Sherry prináša univerzálnu eleganciu do každého domova a zaisťuje radosť pri jeho používaní.
- Funkčný kozmetický stolík so zrkadlom a štyrmi uzavretými policami pre robustné uloženie kozmetiky a doplnkov.
- ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 120 cm, výšku 75 cm a hĺbku 55 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, montážny návod, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Sonoma, Biela
Rozmery:
120 x 75 x 55 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Hmotnosť položky vrátane balenia:
48,75 kg.
Hmotnosť položky:
45,78 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, montážny návod, montážny materiálSéria nábytku "Sherry" zahŕňa zariadenie spálne vrátane toaletných stolíkov. S mnohými rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách ponúka všestranné možnosti dizajnu. Dodajte svojej spálni osobitý nádych s nábytkom zo série "Sherry".
| Ausführung: | toaletný stolík |
|---|---|
| Farba: | Biela/Sonoma |
| Farba korpusu: | Dub sonoma |
| Osvetlenie: | LED zrkadlo |
| Prevedenie: | so zrkadlom LED |
| Šírka: | 120cm |
| Výška: | 75cm |
| Dĺžka: | 55cm |
| Hmotnosť: | 48.75kg |
0 z 0 hodnotení
Rovnaké tovary
478 , 90 € * 665,90 €*
Príslušenstvo