Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Ruben", biely, 60 cm, Vicco

108,90 €*

Číslo produktu: 425142194931724

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Ruben", biely, 60 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík "Ruben" je dobrým rozhodnutím pre štýlový a praktický vlasový styling doma.
  • Toaletný stolík so zrkadlom v bielej farbe vám ponúka dve otvorené police a uzavretú zásuvku pre ďalší úložný priestor a tiež veľké obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Kozmetický stolík má šírku 60 cm, výšku 142,7 cm a hĺbku 48 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Ruben nie je len kozmetický stolík, ale aj toaletný stolík so zrkadlom. Vďaka svojmu elegantnému a modernému dizajnu sa skvele hodí do každej spálne. Dve otvorené police poskytujú priestor pre každodenné predmety, zatiaľ čo uzavretá zásuvka zaisťuje poriadok v skladovaní. Veľké obdĺžnikové zrkadlo umožňuje dokonalý styling. Tento model toaletného stolíka je dostupný v rôznych povrchových úpravách a určite ulahodí každému vkusu. Doprajte si tento luxusný toaletný stolík a cíťte sa ako hollywoodska diva alebo očarujúca hviezda 21. storočia.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
60 x 143 x 48 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
22,12 kg.

Hmotnosť položky:
21,13 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


"Ruben" je nábytková séria, ktorá zahŕňa nábytok do kúpeľne, spálne, detskej izby, toaletného stolíka, obývačky, šatníka a pracovne. S mnohými možnosťami pre jednotlivé jednotky a zostavy ponúka všestranné možnosti dizajnu.

Farba: Biela
Verzia: Ruben, Toaletný stolík
Šírka: 60cm
Výška: 142.7cm
Dĺžka: 48cm
Hmotnosť: 22.12kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 64 hodnotení

4.13 z 5 hviezdy


23%

67%

8%

2%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení