Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Ruben Little", biely, 100 cm, Vicco

216,90 €*

Číslo produktu: 425142195151824

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Ruben Little", biely, 100 cm, Vicco"
  • Naše dobré rozhodnutie pre každého, kto hľadá toaletný stolík s osvetlením - "Ruben Little" ponúka optimálny dizajn a jeho používanie je veľmi zábavné.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka dostatok úložného priestoru s otvorenými a uzavretými policami a priehradkami. Dizajn dopĺňa elegantné obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 100 cm, výšku 142 cm a hĺbku 48 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Zažite dokonalý zážitok z líčenia s toaletným stolíkom Ruben Little, ktorý pomocou LED osvetlenia vnesie do vašich štyroch stien magickú atmosféru. Tento minimalistický dizajnový kozmetický stolík je nielen praktickým toaletným stolíkom, ale aj elegantným toaletným stolíkom s niekoľkými otvorenými policami, uzavretými policami a priehradkami, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru pre vaše kozmetické doplnky. Elegantné obdĺžnikové zrkadlo doplní váš make-upový rituál a umožní vám odísť z domu dokonale upravená. Objavte teraz svoj nový obľúbený kus nábytku a zamilujte sa do jeho elegantných tvarov a funkčnosti.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
100 x 142 x 48 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
36,45 kg.

Hmotnosť položky:
34 465 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


"Ruben Little" je séria nábytku na toaletný stolík s mnohými rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách. Môžete si vybrať z rôznych štýlov a povrchových úprav, aby ste si dokonale prispôsobili svoju šatňu.

Farba: Biela
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Ruben, Toaletný stolík
Šírka: 100cm
Výška: 142cm
Dĺžka: 42cm
Hmotnosť: 36.45kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 115 hodnotení

4.43 z 5 hviezdy


43%

56%

1%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení