Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Ruben Little", biely, 100 cm, Vicco

182,90 €*

Číslo produktu: 425142195104424

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Ruben Little", biely, 100 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík "Ruben Little" robí styling zábavou - s jeho optimálnym dizajnom a univerzálnym prispôsobením každej domácnosti.
  • Toaletný stolík so zrkadlom Ruben v bielej farbe vám ponúka dve otvorené police a uzavretú zásuvku pre ďalší úložný priestor.
  • ROZMERY: Kozmetický stolík má šírku 100 cm, výšku 142 cm a hĺbku 48 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Ruben Little je dokonalým kusom nábytku pre každého, kto miluje minimalistický dizajn interiéru. S týmto toaletným stolíkom sa každodenné líčenie a styling stávajú zážitkom. Elegantné obdĺžnikové zrkadlo umiestnené na stole poskytuje dokonalý pohľad na tvár a vlasy. Otvorené police ponúkajú priestor pre všetky dôležité pomôcky, ktoré potrebujete pre každodenný styling. Uzavreté police a priehradky sa postarajú o to, aby bolo všetko prehľadne uložené a stôl zostal vždy uprataný. Tento model toaletného stolíka sa dodáva v rôznych povrchových úpravách, takže si každý môže vybrať stolík, ktorý najlepšie vyhovuje jeho štýlu a zariadeniu. Toaletný stolík Ruben Little nie je len kusom nábytku, ale aj kúskom histórie, ktorý dokonale doplní váš domov.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
100 x 142 x 48 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
36,1 kg.

Hmotnosť položky:
34,12 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


"Ruben Little" je séria nábytku na toaletný stolík s mnohými rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách. Môžete si vybrať z rôznych štýlov a povrchových úprav, aby ste si dokonale prispôsobili svoju šatňu.

Farba: Biela
Verzia: Toaletný stolík
Šírka: 100cm
Výška: 142cm
Dĺžka: 42cm
Hmotnosť: 36.1kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 13 hodnotení

4.38 z 5 hviezdy


54%

31%

15%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení