Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Nora", biely, 89.5 cm, Vicco

198,90 €*

Číslo produktu: 425142194824224

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Nora", biely, 89.5 cm, Vicco"
  • S toaletným stolíkom „Nora“ s osvetlením robíte dobré rozhodnutie: optimálny dizajn, univerzálny do každej domácnosti a radosť z používania.
  • Tento kozmetický stolík so zrkadlom ponúka dostatok úložného priestoru. Jeho štýlové obdĺžnikové zrkadlo dodáva celému dizajnu elegantný vzhľad.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 90 cm, výšku 155 cm a hĺbku 44 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Nora s LED osvetlením je ideálnym miestom pre bezchybný make-up. Je navrhnutý tak, aby vám poskytol pohodlnú a relaxačnú kozmetickú miestnosť. Vďaka modernému a elegantnému dizajnu si môžete byť istí, že váš toaletný stolík bude pôsobiť luxusne a štýlovo. Stôl má niekoľko otvorených políc. Toaletný stolík Nora je nevyhnutnosťou pre všetkých milovníkov krásy, pretože obsahuje veľké obdĺžnikové zrkadlo, takže môžete vidieť a kontrolovať každý detail vášho make-upu. Toaletný stolík Nora s LED osvetlením je to pravé, vďaka čomu sa budete každý deň cítiť úchvatne krásna.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
90 x 155 x 44 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
34,65 kg.

Hmotnosť položky:
32 665 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Nora" ponúka toaletné stolíky s mnohými rôznymi možnosťami a konfiguráciami. Vytvorte si elegantný a funkčný priestor pre svoj každodenný styling s nábytkom zo série "Nora".

Farba: Biela
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Nora, Toaletný stolík
Šírka: 89.5cm
Výška: 155cm
Dĺžka: 43.5cm
Hmotnosť: 34.65kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 96 hodnotení

4.58 z 5 hviezdy


60%

38%

2%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení