Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Meryl", biely, 79.9 cm, Vicco

238,90 €*

Číslo produktu: 425142196437224

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 2 týždne

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Meryl", biely, 79.9 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením a taburetkou "Meryl" je dobrým rozhodnutím pre ľudí, ktorí si potrpia na štýl a radi ho používajú.
  • Tento kozmetický stolík so zrkadlom má tri otvorené police a štyri uzavreté zásuvky. Dizajn dopĺňa elegantné obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 80 cm, výšku 127 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Meryl je absolútnou nevyhnutnosťou pre všetkých milovníkov krásy. Tento toaletný stolík v škandinávskom štýle spája funkčnosť s estetikou a prináša luxus do každého domova. Elegantné obdĺžnikové zrkadlo je vrcholom stola a dáva vám príležitosť dokonale si urobiť make-up alebo vlasy. LED osvetlenie zaisťuje dokonalé osvetlenie a umožní vám svietiť v každej situácii. Tri otvorené priehradky a štyri uzavreté zásuvky ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše kozmetické produkty a doplnky. Tento toaletný stolík je dostupný v rôznych verziách a hodí sa do každého konceptu bývania a ponúka vám dokonalú príležitosť cítiť sa úplne pohodlne. Tento toaletný stolík nie je len kusom nábytku, ale aj miestom, kde môžete relaxovať a prejaviť svoju kreativitu. Doprajte si luxus, ktorý si zaslúžite, a prineste si k sebe domov toaletný stolík Meryl.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
80 x 127 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
37,2 kg.

Hmotnosť položky:
34,23 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


"Meryl" predstavuje štýlové toaletné stolíky s rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách na prispôsobenie vášho priestoru. Vďaka vysoko kvalitným materiálom a premyslenému dizajnu vytvára séria elegantné a funkčné prostredie.

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Stolička
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Meryl, Toaletný stolík
Šírka: 79.9cm
Výška: 127.4cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 37.2kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 105 hodnotení

4.4 z 5 hviezdy


45%

50%

5%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení