Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Lotos", biely, 117.4 cm, Vicco

264,90 €*

Číslo produktu: 425142197666524

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Lotos", biely, 117.4 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením "Lotos" je dobrou voľbou pre každého, kto hľadá praktický a štýlový kus nábytku do svojho domova.
  • Tento kozmetický stolík so zrkadlom ponúka viacero uzavretých priehradiek a uzáverov, ako aj pevnú konštrukciu. Sklopné zrkadlo je ďalšou praktickou funkciou.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 117 cm, výšku 78 cm a hĺbku 45 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Lotus s LED osvetlením je dokonalým spoločníkom pre všetky kráľovné krásy. Či už pre vašu každodennú rutinu líčenia alebo pre špeciálnu príležitosť, tento toaletný stolík je absolútnou nevyhnutnosťou. Svojím funkčným dizajnom ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše kozmetické produkty a vlasové doplnky. Viacnásobné uzavreté uzávery a priehradky zaisťujú, že všetko zostane na svojom mieste a vytvorí upratanú atmosféru. Robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť, takže sa z vášho toaletného stolíka budete dlho tešiť. Sklopné zrkadlo uľahčuje nanášanie make-upu a stylingu, zatiaľ čo LED osvetlenie zaisťuje optimálne osvetlenie. Investujte do seba a doprajte si tento luxusný toaletný stolík, s ktorým je nanášanie make-upu a stylingu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
117 x 78 x 45 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
42,15 kg.

Hmotnosť položky:
39 175 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Lotos" zahŕňa toaletné stolíky s mnohými rôznymi možnosťami a konfiguráciami. Vytvorte jedinečnú a funkčnú oblasť pre váš make-up a kozmetickú rutinu s nábytkom zo série "Lotos".

Farba: Biela
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Lotos, Toaletný stolík
Veľkosť: Schminktisch + LED
Šírka: 117.4cm
Výška: 78cm
Dĺžka: 45cm
Hmotnosť: 42.15kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 25 hodnotení

4.28 z 5 hviezdy


32%

64%

4%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 72029 hodnotení