Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Lotos", biely, 117.4 cm, Vicco

301,90 €*

Číslo produktu: 425142197663424

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Lotos", biely, 117.4 cm, Vicco"
  • S toaletným stolíkom s osvetlením a taburetom "Lotos" robíte dobré rozhodnutie pre optimálny dizajn vo vašej domácnosti.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom Lotus ponúka niekoľko uzavretých políc, ako aj Shuhlada pre ďalší úložný priestor, jeho sklopné zrkadlo poskytuje praktickú funkciu
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 117 cm, výšku 78 cm a hĺbku 45 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Lotus s LED osvetlením a lavicou je snom každej ženy! Tento toaletný stolík nie je len kozmetický stolík so zrkadlom, ale aj multifunkčný toaletný stolík, vďaka ktorému je líčenie zážitok. Funkčný dizajn znamená, že existuje niekoľko uzavretých priehradiek a dokonca aj zásuvka na prehľadné uloženie všetkého make-upu a príslušenstva. Robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť. Vrcholom je LED osvetlenie, ktoré poskytuje dokonalé svetlo pri nanášaní make-upu. Dizajn dopĺňa sklopné zrkadlo. Tento model toaletného stolíka je dostupný v rôznych povrchových úpravách, aby vyhovoval individuálnemu vkusu. S týmto toaletným stolíkom sa budete cítiť ako princezná a vyčarí vám úsmev na tvári, keď si ho budete užívať každý deň.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
117,4 x 78 x 45 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
51,75 kg.

Hmotnosť položky:
47 785 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Lotos" zahŕňa toaletné stolíky s mnohými rôznymi možnosťami a konfiguráciami. Vytvorte jedinečnú a funkčnú oblasť pre váš make-up a kozmetickú rutinu s nábytkom zo série "Lotos".

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Banka
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Lotos, Toaletný stolík
Šírka: 117.4cm
Výška: 78cm
Dĺžka: 45cm
Hmotnosť: 51.75kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 25 hodnotení

4.28 z 5 hviezdy


32%

64%

4%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení