Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Lilli", biely, 190 cm, Vicco

325,90 €*

Číslo produktu: 425142192412324

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Lilli", biely, 190 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s taburetom "Lilli" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto oceňuje optimálny dizajn a rád ho používa.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka pevnú konštrukciu a viacero uzavretých priehradiek na prehľadné uloženie vašich kozmetických predmetov.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 190 cm, výšku 90 cm a hĺbku 39 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Lavica, toaletný stolík so zrkadlom, montážny návod, montážny materiál
Bez ohľadu na to, či sa chcete pripraviť na očarujúcu udalosť alebo na každodenný život, toaletný stolík Lilli je vaším dokonalým spoločníkom. Vďaka svojmu elegantnému a decentnému štýlu sa perfektne hodí do každej spálne alebo šatne. Veľké obdĺžnikové zrkadlo vám dáva možnosť skontrolovať každý detail vášho účesu a make-upu. Vďaka robustnej konštrukcii a viacerým uzavretým priehradkám môžete bezpečne a prehľadne uložiť všetky svoje líčidlá. Toaletný stolík je dodávaný so zodpovedajúcou lavicou, ktorá vám ponúka ďalšie pohodlie. Tento model toaletného stolíka je dostupný v mnohých verziách, takže vždy nájdete ten správny model pre vás. Rozmaznávajte sa s toaletným stolíkom Lilli a užívajte si luxus dokonalého vzhľadu za každých okolností.

---

Technické detaily:


Farba:
Biely vysoký lesk

Rozmery:
190 x 90 x 39 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
64,6 kg.

Hmotnosť položky:
60,64 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Lavica, toaletný stolík so zrkadlom, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Lilli" ponúka rôzne možnosti toaletných stolíkov v rôznych konfiguráciách. Vďaka širokej škále možností si môžete vytvoriť jedinečný a funkčný priestor pre vašu kozmetickú rutinu.

Farba: Biela
Šírka: 190cm
Výška: 90cm
Dĺžka: 39cm
Hmotnosť: 64.6kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 98 hodnotení

4.41 z 5 hviezdy


53%

36%

10%

1%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení