Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Lilli", biely, 135 cm, Vicco

226,90 €*

Číslo produktu: 425142192415424

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Lilli", biely, 135 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením „Lilli“ je dobrou voľbou do každej domácnosti. Je univerzálne použiteľný a dizajn je optimalizovaný.
  • Produktový kozmetický stolík so zrkadlom Lilli, biely vysoký lesk má tri uzavreté zásuvky ako aj robustnú konštrukciu a veľké obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Toaletný stolík s LED svetlom má šírku 135 cm, výšku 90 cm a hĺbku 39 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Lilli je krásny toaletný stolík, ktorý je so svojím LED osvetlením dokonalým doplnkom do každej kúpeľne alebo spálne. Decentný štýl a nevtieravé farby robia zo stolíka skutočný pútač. Robustná konštrukcia a veľká obdĺžniková zrkadlová plocha zaisťujú optimálny komfort pri nanášaní make-upu. Stolík ponúka aj tri uzavreté zásuvky, do ktorých si môžete uložiť svoje kozmetické produkty. Tento model toaletného stolíka je dostupný v rôznych verziách, a preto ponúka to správne riešenie pre každý vkus.

---

Technické detaily:


Farba:
Biely vysoký lesk

Rozmery:
135 x 90 x 39 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice.

Hmotnosť položky vrátane balenia:
38,35 kg.

Hmotnosť položky:
36 365 kg.

---

Rozsah doručenia:

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Lilli" ponúka rôzne možnosti toaletných stolíkov v rôznych konfiguráciách. Vďaka širokej škále možností si môžete vytvoriť jedinečný a funkčný priestor pre vašu kozmetickú rutinu.

Farba: Biela
Šírka: 135cm
Výška: 90cm
Dĺžka: 39cm
Hmotnosť: 38.35kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 35 hodnotení

4.14 z 5 hviezdy


31%

51%

17%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70596 hodnotení