Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Layla", Ružová/biely, 100 cm, Vicco

227,90 €*

Číslo produktu: 406673122074824

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 Wochen

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Layla", Ružová/biely, 100 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením a taburetkou "Layla" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto rád používa vizuálne príťažlivý kus nábytku.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom má tri uzavreté zásuvky a elegantné kovové nohy. Okrúhle zrkadlo zaisťuje štýlový vzhľad.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 100 cm, výšku 79 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej MDF 15mm.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, taburetka, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Layla je ideálnym miestom na rozmaznávanie a skrášlenie. Jeho moderný vzhľad a LED osvetlenie z neho robia skutočný pútač v každej miestnosti. Tri uzavreté zásuvky vám poskytnú dostatok priestoru na uloženie všetkých vašich obľúbených produktov. Okrúhle, elegantné zrkadlo je absolútnym vrcholom a budete vyzerať dobre v každej situácii. Sprievodná taburetka dopĺňa set a robí z toaletného stolíka skutočný šperk. Layla je dostupná v rôznych verziách a prispôsobí sa akémukoľvek štýlu interiéru. Doprajte si luxus vlastného toaletného stolíka a cíťte sa ako skutočná princezná!

---

Technické detaily:


Farby:
Biela, ružová

Rozmery:
100 x 79 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
MDF 15 mm

Hmotnosť položky vrátane balenia:
26,5 kg.

Hmotnosť položky:
25,51 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, taburetka, montážny návod, montážny materiál


"Layla" je nábytková séria, ktorá ponúka toaletné stolíky s LED osvetlením a sedením v rôznych farebných kombináciách. So svojím elegantným dizajnom, LED osvetlením a možnosťami individuálnych vylepšení sú toaletné stolíky zo série "Layla" štýlovým a praktickým riešením pre vašu spálňu alebo šatňu.

Farba: Ružová
Farba tela: Biela
Možnosť sedenia: Stolička
Osvetlenie: Zrkadlo LED
Verzia: Toaletný stolík
Veľkosť: mit LED-Spiegel & Hocker
Šírka: 100cm
Výška: 79cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 26.5kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 12 hodnotení

4.58 z 5 hviezdy


75%

8%

17%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení