Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Julia", Dub Goldkraft, 90 cm, Vicco

200,90 €*

Číslo produktu: 425142193885424

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Julia", Dub Goldkraft, 90 cm, Vicco"
  • Zažite radosť z používania toaletného stolíka “Julia” s osvetlením a taburetom.
  • Funkcie kozmetického stolíka so zrkadlom: 3 otvorené a 3 zatvorené police ponúkajú dostatok úložného priestoru, obdĺžnikové zrkadlo je elegantné a praktické.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 90 cm, výšku 138 cm a hĺbku 38 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, taburetka k toaletnému stolíku, montážny návod, montážny materiál
Tento toaletný stolík s názvom Julia je dokonalým kusom nábytku pre všetkých nadšencov krásy. Vďaka svojmu elegantnému klasickému vzhľadu oživí každú miestnosť. Obdĺžnikové zrkadlo je ideálne na nalíčenie a úpravu vlasov. A LED osvetlenie zaistí, že budete mať perfektné svetlo v každej situácii. Toaletný stolík má celkom šesť priestranných úložných priestorov, ktoré ponúkajú dostatok miesta pre všetky vaše kozmetické produkty. Hoci je Julia úžasne všestranným toaletným stolíkom, je to aj výrazný kúsok do vašej spálne. Elegantný vzhľad a vynikajúce remeselné spracovanie nesklame. Premeňte svoju spálňu na oázu krásy a doprajte si tento exkluzívny kus nábytku.

---

Technické detaily:


Farba:
Dub Goldkraft

Rozmery:
90 x 138 x 38 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
35,6 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
31,6 kg.

Hmotnosť položky:
29,62 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, taburetka k toaletnému stolíku, návod na montáž, montážny materiál


Séria nábytku „Julia“ obsahuje rôzne toaletné stolíky v rôznych farebných kombináciách. S mnohými rôznymi možnosťami, pokiaľ ide o konfigurácie a štýly, si môžete vybrať toaletný stolík, ktorý dokonale vyhovuje vášmu priestoru a potrebám.

Farba: Goldkraft Eiche
Možnosť sedenia: Stolička
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Julia, Toaletný stolík
Veľkosť: Schminktisch + Hocker + LED
Šírka: 90cm
Výška: 137.5cm
Dĺžka: 38cm
Hmotnosť: 31.6kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 394 hodnotení

4.42 z 5 hviezdy


50%

42%

8%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

1 - 10 z 244 recenzie

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 72029 hodnotení