Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Julia", Dub Goldkraft, 90 cm, Vicco

119,90 €*

Číslo produktu: 425142193828124

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Julia", Dub Goldkraft, 90 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík „Julia“ je ideálnou voľbou pre moderný domov. Zaujme optimálnym dizajnom a je univerzálne použiteľný.
  • Toaletný stolík so zrkadlom je elegantným kusom nábytku. Má šesť priehradok, tri otvorené a tri uzavreté, ako aj obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Kozmetický stolík má šírku 90 cm, výšku 138 cm a hĺbku 38 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Julia je luxusný a praktický kus kozmetického nábytku, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu estetiky a funkčnosti. Vďaka klasickému toaletnému stolíku, trom uzavretým priehradkám a trom otvoreným priehradkám je ideálna do každej spálne. Elegantné obdĺžnikové zrkadlo tiež vnesie do vášho domova nádych pôvabu. Ak teda hľadáte kúsok, ktorý je okrem funkčnosti aj ozdobou každej miestnosti, oplatí sa poobzerať po toaletnom stolíku Julia. Každý variant je dostupný v rôznych povrchových úpravách a premení váš domov s nádychom romantiky. Toaletný stolík Julia sa určite stane štýlovým stredobodom vášho interiéru. Doprajte si teda ušľachtilú voľbu a urobte zo svojho domova miesto, kde sa budete cítiť jednoducho dobre.

---

Technické detaily:


Farba:
Dub Goldkraft

Rozmery:
90 x 138 x 38 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
30 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
26,4 kg.

Hmotnosť položky:
25,41 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku „Julia“ obsahuje rôzne toaletné stolíky v rôznych farebných kombináciách. S mnohými rôznymi možnosťami, pokiaľ ide o konfigurácie a štýly, si môžete vybrať toaletný stolík, ktorý dokonale vyhovuje vášmu priestoru a potrebám.

Farba: Goldkraft Eiche
Verzia: Toaletný stolík
Šírka: 90cm
Výška: 137.5cm
Dĺžka: 38cm
Hmotnosť: 26.4kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 394 hodnotení

4.42 z 5 hviezdy


50%

42%

8%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

1 - 10 z 244 recenzie

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení