Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Irma", biely, 190.3 cm, Vicco

377,90 €*

Číslo produktu: 406673104411524

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Irma", biely, 190.3 cm, Vicco"
  • Naše dobré rozhodnutie pre štýlový domov: Toaletný stolík s osvetlením a taburetkou "Irma" spája dizajn a funkčnosť v jednom kuse nábytku.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka dostatok úložného priestoru s uzavretými priehradkami a zásuvkou. Jeho veľké obdĺžnikové zrkadlo umožňuje jednoduché líčenie a úpravu vlasov.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 190 cm, výšku 90 cm a hĺbku 39 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Irma je dokonalým kusom nábytku pre každého, kto sa rád skrášľuje a potrebuje dostatok miesta pre svoje kozmetické výrobky. Nielen originálny dizajn upúta pozornosť každého, ale aj praktické vlastnosti. S LED osvetlením je nanášanie make-upu hračkou a veľké obdĺžnikové zrkadlo umožňuje dokonale vidieť každý detail. Niekoľko uzavretých priehradiek a Shuhlada ponúka dostatok úložného priestoru pre všetku vašu kozmetiku a produkty starostlivosti. Robustná konštrukcia zaisťuje, že Irma bude dlhotrvajúci kus nábytku vo vašej domácnosti. Mimochodom, Irma je k dispozícii v rôznych verziách, a preto je vhodná pre každý vkus a každý interiér. Získajte toaletný stolík Irma s LED osvetlením a lavicou domov už teraz a rozmaznávajte sa každý deň. Doprajte si tento luxusný a praktický toaletný stolík, ktorý vám vyčarí úsmev na tvári.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
190 x 90 x 39 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
68,95 kg.

Hmotnosť položky:
64 985 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál


"Irma" je séria nábytku, ktorá zahŕňa kúpeľňový a spálňový nábytok, ako aj toaletné stolíky. S mnohými farebnými kombináciami a možnosťami pre jednotlivé jednotky a zostavy ponúka všestranné možnosti. Predné strany sú vyrobené z MDF.

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Banka
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Irma, Toaletný stolík
Šírka: 190.3cm
Výška: 90cm
Dĺžka: 39cm
Hmotnosť: 68.95kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

3 z 3 hodnotení

5 z 5 hviezdy


100%

0%

0%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70596 hodnotení