Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Emma", biely, 120 cm, Vicco

280,90 €*

Číslo produktu: 425142192927224

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Emma", biely, 120 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením a lavicou "Emma" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto si chce zariadiť svoj domov štýlovo a funkčne.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom Emma, ​​biela ponúka dve police a robustnú konštrukciu. Veľké obdĺžnikové zrkadlo umožňuje dokonalý pohľad na tvár.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 120 cm, výšku 83 cm a hĺbku 41,8 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál
S toaletným stolíkom Emma sa ranný styling stane zážitkom! Minimalistický kozmetický stolík ponúka všetko, po čom vaše srdce túži: veľké obdĺžnikové zrkadlo, robustnú konštrukciu, dve police a LED osvetlenie. To robí z toaletného stolíka nielen užitočného pomocníka, ale aj skutočného pútača v miestnosti. Spolu s pohodlnou lavicou je miestnosť krásy dokonale zaoblená. Model toaletného stolíka je dostupný v rôznych verziách, a preto sa perfektne hodí do každého štýlu interiéru. Nechajte sa Emou očariť a začnite deň plný energie a sebavedomia!

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
120 x 83 x 42 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
51,15 kg.

Hmotnosť položky:
48 175 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Emma" zahŕňa kúpeľňový nábytok, detské izby a toaletné stolíky v rôznych farebných kombináciách. S mnohými možnosťami pre jednotlivé jednotky a zostavy si môžete navrhnúť svoje izby podľa vlastných predstáv a vytvoriť tak príjemnú atmosféru.

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Banka
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Emma, Toaletný stolík
Veľkosť: Schminktisch + Bank + LED
Šírka: 120cm
Výška: 83cm
Dĺžka: 41.8cm
Hmotnosť: 51.15kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 71 hodnotení

4.44 z 5 hviezdy


59%

25%

15%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 72029 hodnotení