Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Elisa", biely, 120 cm, Vicco

330,90 €*

Číslo produktu: 425142195727524

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Elisa", biely, 120 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s lavicou "Elisa" ponúka optimálny dizajn a univerzálne využitie do každej domácnosti.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka praktické otvorené a uzavreté police a tiež stabilnú konštrukciu na uloženie vašich kozmetických produktov.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 120 cm, výšku 145 cm a hĺbku 55 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík so zrkadlom, lavica, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Elisa s lavicou je ideálnym miestom pre všetky ženy, ktoré sa rady skrášľujú. Jeho elegantný dizajn zaisťuje, že je skutočným pútačom v každej miestnosti. Toaletný stolík má niekoľko otvorených a uzavretých priehradiek, do ktorých možno uložiť všetko potrebné náčinie. Veľké obdĺžnikové zrkadlo zaisťuje, že sa na seba môžete pozrieť od hlavy po päty a dokonale sa vytvarovať. Robustná konštrukcia toaletného stolíka a lavice zaisťuje, že vydržia roky. Tento model toaletného stolíka je dostupný v rôznych povrchových úpravách, takže si môžete nájsť presne to, čo vám vyhovuje. Doprajte si tento toaletný stolík a cíťte sa ako skutočná kráľovná, ktorá každý deň objavuje krásu v sebe.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
120 x 145 x 55 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
58,2 kg.

Hmotnosť položky:
55,23 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík so zrkadlom, lavica, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Elisa" ponúka toaletné stolíky v rôznych farebných kombináciách a mnoho rôznych možností a konfigurácií. Vytvorte si u vás doma štýlový a funkčný priestor s toaletným stolíkom zo série "Elisa".

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Banka
Verzia: Elisa, Toaletný stolík
Šírka: 120cm
Výška: 145cm
Dĺžka: 55cm
Hmotnosť: 58.2kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 51 hodnotení

4.51 z 5 hviezdy


53%

45%

2%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 72029 hodnotení