Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Elara", biely, 80 cm, Vicco

202,90 €*

Číslo produktu: 406673119691324

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Už nie je k dispozícii

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Elara", biely, 80 cm, Vicco"
  • S toaletným stolíkom „Elara“ s osvetlením a taburetom robíte dobré rozhodnutie pre štýlový a praktický dizajn vo vašej domácnosti.
  • Elegantný kozmetický stolík so zrkadlom v bielej farbe má dve uzavreté police a robustnú konštrukciu. Ďalším zvýraznením je obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 80 cm, výšku 79 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, lavica, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Elara je dokonalým spoločníkom pre každého, kto rád oslavuje svoju krásu. Tento toaletný stolík zaujme nielen svojou minimalistickou eleganciou, ale aj funkčnými vlastnosťami. Vďaka integrovanému LED osvetleniu je každý make-up dokonale osvetlený, zatiaľ čo obdĺžnikové zrkadlo je absolútnym lákadlom. Dve uzavreté priehradky poskytujú dostatok úložného priestoru, do ktorého možno uložiť všetko potrebné náčinie. Robustná konštrukcia toaletného stolíka zaručuje dlhú životnosť. So zodpovedajúcim taburetom sa Elara stáva dokonalým duom pre hodiny relaxu pri líčení. K dispozícii v rôznych prevedeniach, existuje model, ktorý vyhovuje každému vkusu. Dobite svoj osobný priestor krásy s Elara a cíťte sa ako skutočná kráľovná.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
80 x 79 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice.

Hmotnosť položky vrátane balenia:
35,6 kg.

Hmotnosť položky:
33,62 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, lavica, montážny návod, montážny materiál


"Elara" je séria nábytku, ktorá ponúka toaletné stolíky v rôznych farebných kombináciách a s mnohými rôznymi možnosťami konfigurácie. Séria vám umožní vytvoriť individuálny a funkčný priestor pre váš rituál krásy.

Farba: Biela
Osvetlenie: Zrkadlo LED
Verzia: Toaletný stolík
Šírka: 80cm
Výška: 78.5cm
Dĺžka: 39.8cm
Hmotnosť: 35.6kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

2 z 2 hodnotení

4.5 z 5 hviezdy


50%

50%

0%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení