Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Dekos", Dub Goldkraft, 75 cm, Vicco

101,90 €*

Číslo produktu: 425142193822924

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Dekos", Dub Goldkraft, 75 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík "Dekos" je dobrou voľbou do každého salónu vďaka svojmu optimalizovanému dizajnu a univerzálnemu použitiu.
  • Toaletný stolík so zrkadlom ponúka dostatok úložného priestoru na kozmetiku a šperky vďaka dvom otvoreným poličkám a priestrannej zásuvke.
  • ROZMERY: Kozmetický stolík má šírku 75 cm, výšku 141 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík s týmto istým doplnkom! Tento toaletný stolík v škandinávskom štýle nielenže upúta pozornosť v každej miestnosti, ale ponúka aj dostatok miesta pre všetky vaše líčidlá a doplnky. Vďaka priestrannej zásuvke a dvom otvoreným priehradkám máte všetko po ruke a môžete si to kedykoľvek dokonale usporiadať. Elegantné obdĺžnikové zrkadlo je vrcholom a vždy budete vyzerať dobre. Či už ako kozmetický stolík, toaletný stolík alebo toaletný stolík – tento model toaletného stolíka je dostupný v rôznych verziách, a preto sa dokonale prispôsobí vašim individuálnym potrebám. Pripravte sa na deň a cíťte sa pri toaletnom stolíku ako kráľovná!

---

Technické detaily:


Farba:
Dub Goldkraft

Rozmery:
75 x 141 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
27,4 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
26 kg.

Hmotnosť položky:
25,01 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku „Dekos“ zahŕňa elegantné toaletné stolíky s rôznymi farebnými kombináciami a širokými možnosťami konfigurácie. Vďaka mnohým možnostiam si môžete toaletný stolík navrhnúť podľa svojich individuálnych preferencií a dodať vašej izbe nádych štýlu.

Farba: Goldkraft Eiche
Verzia: Toaletný stolík
Šírka: 75cm
Výška: 141cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 25.01kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 285 hodnotení

4.42 z 5 hviezdy


54%

35%

11%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

1 - 10 z 135 recenzie

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení