Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Conrada", biely, 80 cm, Vicco

228,90 €*

Číslo produktu: 425142196478524

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Conrada", biely, 80 cm, Vicco"
  • Dobré rozhodnutie pre každú spálňu - toaletný stolík s osvetlením "Conrada" zaujme štýlovým vzhľadom a ľahko sa používa.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka tri otvorené police, štyri uzavreté zásuvky a veľké obdĺžnikové zrkadlo - ideálne pre vašu každodennú kozmetickú rutinu.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 80 cm, výšku 131,6 cm a hĺbku 36 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Conrada" je toaletný stolík, ktorý dokonale spája krásu a funkčnosť. Svojím decentným štýlom sa perfektne hodí do každej spálne. Stolík má tri otvorené police a štyri uzavreté zásuvky, ktoré ponúkajú dostatok priestoru na prehľadné uloženie všetkého náčinia. Veľká Obdĺžnikové zrkadlo je absolútnym pútačom, ktorý je nielen praktické, ale aj štýlové. Vďaka osvetleniu budete mať vždy perfektné svetlo pre každý vzhľad tiež skutočný spasiteľ krásy Pocit pôvabu a elegancie, ktorý zažijete pri líčení a stylingu pri tomto stole, je neporovnateľný a cíťte sa ako skutočná kráľovná krásy.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
80 x 131,6 x 36 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky:
34 615 kg.

Hmotnosť položky vrátane balenia:
36,6 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál

Objavte všestrannú sériu nábytku „Conrada“ s výberom toaletných stolíkov. Séria ponúka rôzne farebné kombinácie, ako aj množstvo možností v rôznych konfiguráciách. Vytvorte si svoj osobný vzhľad a navrhnite si izbu s nábytkom "Conrada".

Farba: Biela
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Conrada, Toaletný stolík
Šírka: 80cm
Výška: 131.6cm
Dĺžka: 36cm
Hmotnosť: 36.6kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 50 hodnotení

4.28 z 5 hviezdy


46%

38%

14%

2%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70596 hodnotení