Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Charlotte", Dub Goldkraft, 108 cm, Vicco

213,90 €*

Číslo produktu: 425142193816824

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Charlotte", Dub Goldkraft, 108 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s taburetom "Charlotte" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto hľadá optimálny dizajn pre svoj domov.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka štyri otvorené a dve police a tiež veľké obdĺžnikové zrkadlo pre praktické a štýlové uloženie.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 108 cm, výšku 142 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík s taburetom "Charlotte" je dokonalým spoločníkom pre všetky ženy, ktoré sa rady upravujú a líčia. Vďaka svojmu funkčnému dizajnu a štyrom otvoreným policiam a dvom poličkám ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše obľúbené náčinie. Veľké obdĺžnikové zrkadlo zaistí dokonalý pohľad na vlastnú tvár a premení každé líčenie na dokonalé umelecké dielo. Ale nielen to, toaletný stolík “Charlotte” je tiež toaletným stolíkom s taburetom a ponúka tak možnosť dokonale si upraviť vlasy. Či už hladké, vlnité alebo kučeravé – na toaletnom stolíku „Charlotte“ je možné všetko. Funkčný dizajn robí z tohto toaletného stolíka absolútnu nevyhnutnosť, ktorá si zaslúži miesto v každej domácnosti. A čo je najlepšie: Toaletný stolík „Charlotte“ je dostupný v rôznych verziách, takže sa prispôsobí akémukoľvek štýlu zariadenia a bude ozdobou každej miestnosti. Nechajte sa inšpirovať týmto nádherným toaletným stolíkom a doprajte si dokonalé miesto na úpravu a nanášanie make-upu!

---

Technické detaily:


Farba:
Dub Goldkraft

Rozmery:
108 x 142 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
46,3 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
42,4 kg.

Hmotnosť položky:
39,43 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Charlotte" zahŕňa elegantné toaletné stolíky s rôznymi farebnými kombináciami a rôznymi možnosťami konfigurácie. Svojej izbe môžete dodať štýl a zvoliť si toaletný stolík tak, aby ladil s vaším dekorom.

Farba: Goldkraft Eiche
Možnosť sedenia: Stolička
Verzia: Charlotte, Toaletný stolík
Šírka: 108cm
Výška: 139cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 42.4kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 316 hodnotení

4.46 z 5 hviezdy


57%

32%

11%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

1 - 10 z 166 recenzie

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení