Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Beatrice", biely/dub, 100 cm, Vicco

235,90 €*

Číslo produktu: 425142197040324

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Beatrice", biely/dub, 100 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením "Beatrice" je dobrým rozhodnutím pre štýlovo orientované ženy, ktoré sa chcú pri líčení a úprave vlasov cítiť pohodlne.
  • Tento kozmetický stolík so zrkadlom má dve otvorené police a tri uzávery. Ponúka pevnú konštrukciu a veľké obdĺžnikové zrkadlo.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 100 cm, výšku 149 cm a hĺbku 42 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Beatrice je najnovší doplnok, ktorý potrebujete do spálne! Tento jedinečný toaletný stolík má LED osvetlenie, ktoré ešte viac spríjemní nanášanie make-upu a kaderníctvo. S veľkým obdĺžnikovým zrkadlom a dvoma otvorenými policami, ako aj tromi uzávermi má tento toaletný stolík všetko, čo potrebujete, aby ste vyzerali dokonale. Robustná konštrukcia zaisťuje, že "Beatrice" vydrží roky a stane sa pevnou súčasťou vašej spálne. Originálny dizajn tohto kozmetického stolíka je dostupný v rôznych povrchových úpravách, aby vyhovoval každému štýlu interiéru. Tento toaletný stolík inšpiruje kreativitu a starostlivosť o seba. Vytvorte si dokonalý priestor pre seba a cíťte sa ako kráľovná, keď sa ráno alebo večer obliekate.

---

Technické detaily:


Farby:
Biela, dubová

Rozmery:
100 x 149 x 42 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
41,7 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
38,15 kg.

Hmotnosť položky:
36 165 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Beatrice" ponúka široký výber zariadenia do kúpeľne, spálne, toaletných stolíkov a obývačky. S mnohými možnosťami pre jednotlivé jednotky a zostavy umožňuje individuálne možnosti dizajnu. Navrhnite si obytný priestor podľa svojich predstáv s nábytkom zo série „Beatrice“.

Farba: Biela
Farba tela: Dub
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Toaletný stolík
Veľkosť: Schminktisch + LED
Šírka: 100cm
Výška: 148.8cm
Dĺžka: 42cm
Hmotnosť: 38.15kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 42 hodnotení

4.52 z 5 hviezdy


55%

43%

2%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

July 1, 2024 09:28

Jednoducho sa mi to páči!

Používam ho každý deň už niekoľko mesiacov a neľutujem, že som si ho kúpil! Funkčné a veľmi pekné! Odporúčam

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení