Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Beatrice", biely/dub, 100 cm, Vicco

185,90 €*

Číslo produktu: 425142197033524

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Beatrice", biely/dub, 100 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík "Beatrice" je dobrou voľbou pre každého, kto hľadá štýlový dizajn a praktické využitie.
  • Kozmetický stolík ponúka dve otvorené police a uzávery, ako aj veľké obdĺžnikové zrkadlo pre optimálne kozmetické využitie.
  • ROZMERY: Toaletný stolík so zrkadlom má šírku 100 cm, výšku 149 cm a hĺbku 42 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, zrkadlo, montážny návod, montážny materiál
S toaletným stolíkom „Beatrice“ sa denné líčenie stane výnimočným zážitkom. Tento toaletný stolík so zrkadlom je ideálnym miestom pre všetkých milovníkov make-upu, ktorí si chcú svoj make-upový rituál užiť naplno. Toaletný stolík ponúka dostatok priestoru pre všetku vašu kozmetiku a náčinie a originálny dizajn robí zo stolíka skutočný pútač vo vašej spálni. Dve otvorené police a dva uzávery zaistia, že všetko potrebné uložíte pohodlne a na dosah ruky. Robustná konštrukcia stolíka zaisťuje dlhú životnosť a veľké obdĺžnikové zrkadlo vám dáva možnosť prezrieť si seba zo všetkých strán. Tento model toaletného stolíka je dostupný v rôznych povrchových úpravách a dokonale zapadne do každého štýlu interiéru. Doprajte si toaletný stolík “Beatrice” a urobte z každodenného líčenia výnimočnú udalosť. Nechajte sa inšpirovať krásou, ktorá sa ukrýva vo vás, a vytvorte si s „Beatrice“ oázu relaxu u vás doma. Staňte sa hviezdou vo svojom vlastnom živote a dodajte svojmu vzhľadu to isté s týmto exkluzívnym toaletným stolíkom.

---

Technické detaily:


Farby:
Biela, dubová

Rozmery:
100 x 149 x 42 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
41,25 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
37,8 kg.

Hmotnosť položky:
35,82 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, zrkadlo, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Beatrice" ponúka široký výber zariadenia do kúpeľne, spálne, toaletných stolíkov a obývačky. S mnohými možnosťami pre jednotlivé jednotky a zostavy umožňuje individuálne možnosti dizajnu. Navrhnite si obytný priestor podľa svojich predstáv s nábytkom zo série „Beatrice“.

Farba: Biela
Farba tela: Dub
Verzia: Beatrice, Toaletný stolík
Šírka: 100cm
Výška: 148.8cm
Dĺžka: 42cm
Hmotnosť: 37.8kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 28 hodnotení

4.29 z 5 hviezdy


32%

64%

4%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení