Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Azur", biely, 120 cm, Vicco

196,90 €*

Číslo produktu: 426048683191824

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Azur", biely, 120 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s lavicou "Azur" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto hľadá optimálny dizajn a pôžitok z používania.
  • Biely kozmetický stolík ponúka dostatok miesta na veľkej stolovej doske a dve výsuvné boxy pre organizované uloženie kozmetiky.
  • ROZMERY: Toaletný stolík s lavicou má šírku 120 cm, výšku 83,5 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, lavica, montážny návod, montážny materiál.
Náš toaletný stolík „Azur“ je oveľa viac než len miesto na nalíčenie alebo úpravu vlasov. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a funkčnému dizajnu je skutočným spoločníkom pre váš každodenný život. Veľká stolová doska ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše kozmetické výrobky a dve výsuvné zásuvky vám poskytnú ďalší úložný priestor. To najlepšie na tom: Môžete si vybrať medzi rôznymi verziami a navrhnúť si stôl podľa svojho vkusu. Náš toaletný stolík „Azur“ je však nielen funkčný, ale aj skutočným pútačom v každej miestnosti. Ponúka vám štýlovú atmosféru, v ktorej sa môžete úplne uvoľniť a sústrediť sa na svoju krásu. Doprajte si tento luxus a vyskúšajte, ako obohacuje váš život!

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
120 x 84 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Hmotnosť položky vrátane balenia:
40 kg.

Hmotnosť položky:
38,02 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Lavička, toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


Ponorte sa do sveta pôvabu so sériou nábytku „Azur“. Objavte pôsobivý výber toaletných stolíkov, ktoré sú dostupné v rôznych konfiguráciách a ponúkajú množstvo možností prispôsobenia. Nechajte sa inšpirovať rozmanitými možnosťami a vytvorte si svoj vlastný jedinečný vzhľad.

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Banka
Verzia: Toaletný stolík
Veľkosť: ohne Spiegel, mit Bank
Šírka: 120cm
Výška: 83cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 40kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 105 hodnotení

4.56 z 5 hviezdy


63%

30%

7%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.60 / 5.00
z 73602 hodnotení