Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Azur", biely, 120 cm, Vicco

277,90 €*

Číslo produktu: 406673101787424

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Azur", biely, 120 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením "Azur" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto chce optimálny dizajn.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom - dva výsuvné boxy, veľké obdĺžnikové zrkadlo a robustná konštrukcia pre optimálnu funkčnosť.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 120 cm, výšku 83,5 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Azur s LED osvetlením nie je len jednoduchým toaletným stolíkom, ale funkčným dizajnovým kúskom, ktorý rozžiari každú miestnosť. Kozmetický stolík vďaka svojej robustnej konštrukcii a dvom výsuvným zásuvkám ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše líčidlá, šperky a osobné veci. Veľké obdĺžnikové zrkadlo výrazne uľahčuje nanášanie make-upu a stylingu a špeciálnym vrcholom je integrované LED osvetlenie, ktoré poskytuje dokonalé svetlo a mení toaletný stolík na skutočnú krásu. A najlepšia časť? Splňte si svoj sen o glamour make-up oblasti a doprajte si toaletný stolík Azur.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
120 x 84 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Hmotnosť položky vrátane balenia:
34,35 kg.

Hmotnosť položky:
32,37 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED zrkadlo, montážny návod, montážny materiál


Ponorte sa do sveta pôvabu so sériou nábytku „Azur“. Objavte pôsobivý výber toaletných stolíkov, ktoré sú dostupné v rôznych konfiguráciách a ponúkajú množstvo možností prispôsobenia. Nechajte sa inšpirovať rozmanitými možnosťami a vytvorte si svoj vlastný jedinečný vzhľad.

Farba: Biela
Osvetlenie: Zrkadlo LED
Verzia: Azur, Toaletný stolík
Šírka: 120cm
Výška: 83cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 34.35kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 105 hodnotení

4.56 z 5 hviezdy


63%

30%

7%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení