Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Annie", biely, 75 cm So stoličkou, Vicco

109,90 €*

Číslo produktu: 406673122821824

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Annie", biely, 75 cm So stoličkou, Vicco"
  • Naše dobré rozhodnutie pre každého, kto chce mať doma optimálny dizajn toaletného stolíka s taburetom.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka tri zásuvky a drevené nožičky pre dodatočnú stabilitu. Zrkadlo oválneho tvaru je krásnym doplnkom každodenného líčenia.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 75 cm, výšku 134 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľného MDF 15mm.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Annie je dokonalým kusom nábytku pre každého, kto sa rád oblieka a zároveň hľadá praktické a štýlové úložné možnosti. Toaletný stolík obsahuje oválne zrkadlo, ktoré je perfektne umiestnené, takže pri každodennom líčení alebo úprave na špeciálnu príležitosť budete mať vždy dokonalý výhľad. Make-up stanica je vybavená tromi priestrannými zásuvkami, do ktorých prehľadne a na dosah uložíte všetky svoje kozmetické produkty a vlasové doplnky. Súčasťou je aj elegantná taburetka, ktorá poskytuje dodatočné pohodlie. So svojimi drevenými nohami a nadčasovým dizajnom bude toaletný stolík Annie pútavým prvkom v každej miestnosti. Vyberte si svoju obľúbenú verziu a vytvorte si perfektnú make-up stanicu, ktorá vás bude tešiť každý deň!

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
75 x 134 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
MDF 15 mm

Hmotnosť položky vrátane balenia:
12,65 kg.

Hmotnosť položky:
11,66 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, taburetka, montážny návod, montážny materiál


"Annie" je nábytková séria, ktorá ponúka toaletné stolíky s LED osvetlením a sedením. Vďaka svojmu modernému dizajnu a ďalším vylepšeniam poskytujú toaletné stolíky série Annie štýlové a praktické riešenie pre vašu spálňu alebo šatňu.

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Stolička
Verzia: Annie, Toaletný stolík
Šírka: 75cm
Výška: 133.5cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 12.65kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

3 z 3 hodnotení

5 z 5 hviezdy


100%

0%

0%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení