Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Ania", biely, 80 cm, Vicco

106,90 €*

Číslo produktu: 425142197016824

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Ania", biely, 80 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík "Ania" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto hľadá optimálny dizajn a radosť z používania.
  • Biely kozmetický stolík ponúka množstvo úložného priestoru s otvorenými policami a uzavretými zásuvkami, ako aj veľkorysé zrkadlo pre kozmetické aplikácie.
  • ROZMERY: Toaletný stolík so zrkadlom má šírku 80 cm, výšku 140 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, zrkadlo, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Ania spája funkčnosť a estetiku v škandinávskom štýle. So svojimi niekoľkými otvorenými priehradkami a dvoma uzavretými zásuvkami ponúka dostatok úložného priestoru na kozmetiku a doplnky. Veľké obdĺžnikové zrkadlo je ideálne na nanesenie dokonalého make-upu alebo výber dokonalého outfitu. Toaletný stolík Ania je však viac než len kus nábytku, je to miesto, kde sa ženy môžu cítiť pohodlne a sústrediť sa na svoju krásu. Začína sa tu príbeh plný sebalásky a sebavedomia. Tento toaletný stolík je vyrobený pre ženy, ktoré si samy seba vážia a chcú svoj život obohatiť v každom smere. Toaletný stolík Ania je absolútnou výbavou každej ženy, ktorá sa rada líči a chce sa cítiť ako kráľovná.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
80 x 140 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
24 kg.

Hmotnosť položky:
23,01 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, zrkadlo, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Ania" ponúka široký výber toaletných stolíkov s mnohými rôznymi možnosťami a konfiguráciami. Zariaďte si izbu s eleganciou a funkčnosťou a vytvorte si osobnú oázu pohody.

Farba: Biela
Verzia: Ania, Toaletný stolík
Šírka: 80cm
Výška: 139.6cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 24kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 32 hodnotení

4.06 z 5 hviezdy


25%

56%

19%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení