Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Almina", Sonoma/biely, 100 cm, Vicco

256,90 €*

Číslo produktu: 406673123167624

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Almina", Sonoma/biely, 100 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík s osvetlením "Almina" je dobrým rozhodnutím pre každého, kto hľadá štýlové a praktické zariadenie pre každodenné líčenie a kaderníctvo.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka množstvo úložných možností vďaka niekoľkým otvoreným poličkám a zásuvkám. Dizajn dopĺňa veľké okrúhle zrkadlo.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 100 cm, výšku 143 cm a hĺbku 50 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Almina je ideálny pre každého, kto sa rád oblieka štýlovo a pohodlne. Vďaka svojmu kreatívnemu dizajnu a LED osvetleniu ponúka elegantné prostredie. Viaceré otvorené police a zásuvky sú ideálne na uloženie kozmetiky a doplnkov. Veľké okrúhle zrkadlo vám poskytne jasný pohľad na váš make-up. S toaletným stolíkom Almina sa môžete cítiť ako hollywoodska herečka. Zaspomínajte si na očarujúce časy zlatej éry kinematografie a doprajte si trochu luxusu u vás doma. S toaletným stolíkom Almina sa môžete každý deň cítiť ako diva a dokonale predviesť svoju krásu.

---

Technické detaily:


Farby:
Biela, Sonoma

Rozmery:
50 x 100 x 143 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
46,35 kg.

Hmotnosť položky:
43 375 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, montážny návod, montážny materiál


Objavte elegantnú sériu nábytku „Almina“ s rozmanitým výberom toaletných stolíkov. Séria ponúka množstvo možností v rôznych konfiguráciách, aby vyhovovala vášmu osobnému štýlu a potrebám. Navrhnite si svoju izbu nábytkom "Almina" a vytvorte štýlovú a funkčnú atmosféru.

Farba: Dub sonoma
Farba tela: Biela
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Almina, Toaletný stolík
Šírka: 100cm
Výška: 143cm
Dĺžka: 50cm
Hmotnosť: 46.35kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 55 hodnotení

4.4 z 5 hviezdy


53%

35%

13%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70593 hodnotení