Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Toaletný stolík "Alessia", biely, 90 cm, Vicco

203,90 €*

Číslo produktu: 425142192597724

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Toaletný stolík "Alessia", biely, 90 cm, Vicco"
  • S toaletným stolíkom s osvetlením a taburetom "Alessia" robíte dobré rozhodnutie - univerzálny do každej domácnosti a radosť z používania.
  • Tento kozmetický stolík so zrkadlom Alessia, White má široké uzavreté shuhlada a veľké visiace obdĺžnikové zrkadlo pre dokonalý výsledok líčenia.
  • ROZMERY: Toaletný stolík má šírku 90 cm, výšku 69 cm a hĺbku 42 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, taburetka, montážny návod, montážny materiál.
Snívate o očarujúcom toaletnom stolíku, ktorý splní všetky vaše potreby v oblasti krásy? Potom je Alessia to pravé pre vás! Tento toaletný stolík dokonale spája štýl a funkčnosť a rozbúši vám srdce. S jeho veľkorysým zrkadlom a integrovaným LED osvetlením sa ponoríte do sveta krásy, aký ste ešte nezažili. Decentný štýl a široká uzavretá zásuvka ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše kozmetické produkty a doplnky. Pohodlná taburetka dokonale dopĺňa zostavu a dáva vám pocit, že sa s ňou zaobchádzate ako so skutočnou divou. Či už na každodenné nosenie alebo špeciálnu príležitosť, s Alessiou budete vždy dokonale nastylovaní. Doprajte si tento nádherný toaletný stolík a vyskúšajte si, aké to je vyzerať každý deň ako hviezda!

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
90 x 69 x 42 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
29 kg.

Hmotnosť položky:
27,02 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík, LED rozprávkové svetlá, taburetka, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Alessia" ponúka množstvo toaletných stolíkov s mnohými rôznymi možnosťami a konfiguráciami. Navrhnite si izbu podľa svojich individuálnych potrieb a užite si funkčnosť a štýl v jednom kuse nábytku.

Farba: Biela
Šírka: 90cm
Výška: 14.2cm
Dĺžka: 42cm
Hmotnosť: 29kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 61 hodnotení

4.2 z 5 hviezdy


31%

57%

11%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70593 hodnotení