Spodná skrinka pod drez R-Line Ušľachtilá šedá 80 cm bez pracovnej dosky Vicco
119,90 €*
% 174,90 €* (31.45% uložených)
Číslo produktu:
425142193052024
Informácie o výrobku "Spodná skrinka pod drez R-Line Ušľachtilá šedá 80 cm bez pracovnej dosky Vicco"
- Naša stojaca kuchynská skrinka „R-Line“ je optimálnou voľbou pre každú domácnosť. Vďaka univerzálnemu dizajnu a vysokej užívateľskej prívetivosti prináša radosť do každej kuchyne.
- Kuchynská spodná skrinka pod drez je modulárna a konvertibilná. Je možné pridať ďalšie moduly a nohy sú výškovo nastaviteľné.
- ROZMERY: Skrinka pod umývadlo má šírku 80 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Drezová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
Táto skrinka pod drez so šírkou 80 cm a dvomi dvierkami ponúka dostatok priestoru. Vnútro je ideálne pre sifón, odpadkový kôš aj čistiace prostriedky. Všetko máte prehľadne a po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Ušľachtilá šedá
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
80 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
767 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
1
Počet úchytiek:
2
Počet nôh:
4
Počet dverí:
2
Čistá hmotnosť bez obalu:
20.5 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
22.6 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Drezová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál."R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Ušľachtilá šedá |
| Farba: | Šedá |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Drezová spodná skrinka 80 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 80cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 20.5kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie