Spodná skrinka pod drez R-Line Sonoma 80 cm s pracovnou doskou Vicco
182,90 €*
% 265,90 €* (31.21% uložených)
Číslo produktu:
425142193057524
Informácie o výrobku "Spodná skrinka pod drez R-Line Sonoma 80 cm s pracovnou doskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- IDEÁLNE POD DREZ: Kuchynská skrinka pod drez ponúka dostatok miesta pre sifón, kôš a čistiace prostriedky – všetko po ruke.
- ROZMERY: Skrinka pod umývadlo má šírku 80 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Spodná drezová skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto skrinka pod drez so šírkou 80 cm a dvomi dvierkami ponúka dostatok priestoru. Vnútro je ideálne pre sifón, odpadkový kôš aj čistiace prostriedky. Všetko máte prehľadne a po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Sonoma
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
80 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
767 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
1
Počet úchytiek:
2
Počet nôh:
4
Počet dverí:
2
Čistá hmotnosť bez obalu:
29.5 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
32.6 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Spodná drezová skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Sonoma/White |
| Farba: | Dub sonoma |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Drezová spodná skrinka 80 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Šírka: | 80cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 29.5kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie