Spodná skrinka pod drez Fame-Line Antracitový vidiecky dom 80 cm s policou, bez pracovnej dosky Vicco
156,90 €*
% 221,90 €* (29.29% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- Kuchynské skrinky Fame-Line ponúkajú prémiovú kvalitu s pevnými kovovými úchytkami, praktickými pántmi s mäkkým zatváraním a kovovými plnovýsuvmi za férové ceny.
- Navrhnite si kuchyňu snov: „Fame-Line“ vám umožňuje individuálne zostaviť rôzne moduly.
- ROZMERY: Skrinka pod umývadlo má šírku 80 cm, výšku 82 cm a hĺbku 51,6 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Predné strany sú vyrobené z kvalitnej MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Drezová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Antracitový vidiecky dom, biely
Rozmery:
80 x 82 x 51,6 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery 768 x 688 x 480 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Dodatočný materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Hmotnosť položky:
28,97 kg
Hmotnosť položky vrátane balenia:
30,95 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Drezová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"Fame-Line" ponúka kuchynský a kúpeľňový nábytok s variabilnými modulmi v rôznych farbách a veľkostiach. Séria vybavená pántami s mäkkým zatváraním a výškovo nastaviteľnými nožičkami umožňuje flexibilné riešenia zariaďovania prostredníctvom jednotlivých modulov alebo celých súprav.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracitový vidiecky dom/biela |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Spodná skrinka 80 cm |
| Stil: | vidiecky dom |
| Šírka: | 80cm |
| Výška: | 82cm |
| Dĺžka: | 51.6cm |
| Hmotnosť: | 25.95kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
195 , 90 € * 283,90 €*
138 , 90 € * 206,90 €*
187 , 90 € * 262,90 €*
216 , 90 € * 308,90 €*
Rovnaké tovary
2.136 , 90 € * 2 940,90 €*
1.144 , 90 € * 1 538,90 €*
187 , 90 € * 262,90 €*
1.059 , 90 € * 1 453,90 €*
1.125 , 90 € * 1 525,90 €*
Príslušenstvo
112 , 90 € * 164,90 €*