Skrinka na prestavbu sporáka R-Line Sonoma 60 cm s pracovnou doskou Vicco
158,90 €*
% 240,90 €* (34.04% uložených)
Číslo produktu:
425142193078024
Informácie o výrobku "Skrinka na prestavbu sporáka R-Line Sonoma 60 cm s pracovnou doskou Vicco"
- DOKONALÁ INTEGRÁCIA: Kuchynské skrinky R-Line pre vstavané spotrebiče umožňujú presné a harmonické zabudovanie – pre funkčný celok.
- PRESNÁ INŠTALÁCIA: Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru je vhodná pre štandardné modely (60 cm) a zabezpečuje stabilnú integráciu.
- ROZMERY: Kuchynská skrinka pod vstavaný sporák má šírku 60 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Prestavbová skrinka na sporák s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (Ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto skrinka pre vstavanú rúru je určená pre štandardné rúry so šírkou 60 cm. Zabezpečuje presné začlenenie do kuchyne a ponúka stabilné a praktické riešenie na každodenné používanie.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Sonoma
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
568 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
1
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
23.1 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
25.6 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Prestavbová skrinka na sporák s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (Ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Sonoma/White |
| Farba: | Dub sonoma |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Prestavbová skrinka na sporák 60 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 23.1kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie