Skrinka na prestavbu sporáka R-Line Antracit vysoký lesk 60 cm bez pracovnej dosky Vicco
101,90 €*
% 155,90 €* (34.64% uložených)
Číslo produktu:
406673103579324
Informácie o výrobku "Skrinka na prestavbu sporáka R-Line Antracit vysoký lesk 60 cm bez pracovnej dosky Vicco"
- DOKONALÁ INTEGRÁCIA: Kuchynské skrinky R-Line pre vstavané spotrebiče umožňujú presné a harmonické zabudovanie – pre funkčný celok.
- PRESNÁ INŠTALÁCIA: Kuchynská skrinka pre vstavanú rúru je vhodná pre štandardné modely (60 cm) a zabezpečuje stabilnú integráciu.
- ROZMERY: Kuchynská skrinka pod vstavaný sporák má šírku 60 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Skrinka na prestavbu sporáka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
Táto skrinka pre vstavanú rúru je určená pre štandardné rúry so šírkou 60 cm. Zabezpečuje presné začlenenie do kuchyne a ponúka stabilné a praktické riešenie na každodenné používanie.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:Dub Goldkraft
Farba prednej strany:
Antracit vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
568 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
1
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
16.6 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
18.1 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Skrinka na prestavbu sporáka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracit vysoký lesk/dub Goldkraft |
| Farba korpusu: | Dub Goldkraft |
| Prevedenie: | Prestavbová skrinka na sporák 60 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 16.6kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie