Skrinka na prestavbu sporáka Fame-Line Zelený a zlatý vidiecky dom 60 cm bez pracovnej dosky Vicco
110,90 €*
% 159,90 €* (30.64% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- Kuchynské skrinky Fame-Line ponúkajú prémiovú kvalitu s pevnými kovovými úchytkami, praktickými pántmi s mäkkým zatváraním a kovovými plnovýsuvmi za férové ceny.
- Navrhnite si kuchyňu snov: „Fame-Line“ vám umožňuje individuálne zostaviť rôzne moduly.
- ROZMERY: Kuchynská skrinka pod vstavaný sporák má šírku 60 cm, výšku 82 cm a hĺbku 51,6 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Predné strany sú vyrobené z kvalitnej MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Skrinka na prestavbu sporáka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Vidiecky dom zeleno-zlatý, biely
Rozmery:
60 x 82 x 51,6 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery 568 x 688 x 480 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Dodatočný materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Hmotnosť položky:
18 kg
Hmotnosť položky vrátane balenia:
19 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Skrinka na prestavbu sporáka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"Fame-Line" ponúka kuchynský a kúpeľňový nábytok s variabilnými modulmi v rôznych farbách a veľkostiach. Séria vybavená pántami s mäkkým zatváraním a výškovo nastaviteľnými nožičkami umožňuje flexibilné riešenia zariaďovania prostredníctvom jednotlivých modulov alebo celých súprav.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Vidiecky dom zeleno-zlatý/biely |
| Farba: | Zelená |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Prestavbová skrinka na sporák 60 cm |
| Stil: | vidiecky dom |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 82cm |
| Dĺžka: | 51.6cm |
| Hmotnosť: | 16kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
155 , 90 € * 230,90 €*
Rovnaké tovary
1.631 , 90 € * 2 370,90 €*
Príslušenstvo
136 , 90 € * 199,90 €*