Skrinka na prestavbu sporáka Fame-Line Antracitový vidiecky dom 60 cm OTVORENÉ Vicco
270,90 €*
% 367,90 €* (26.37% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- Kuchynské skrinky Fame-Line ponúkajú prémiovú kvalitu s pevnými kovovými úchytkami, praktickými pántmi s mäkkým zatváraním a kovovými plnovýsuvmi za férové ceny.
- Navrhnite si kuchyňu snov: „Fame-Line“ vám umožňuje individuálne zostaviť rôzne moduly.
- ROZMERY: Kuchynská skrinka pod vstavaný sporák má šírku 60 cm, výšku 206,8 cm a hĺbku 58 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Predné strany sú vyrobené z kvalitnej MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Skrinka na prestavbu sporáka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Antracit, biela
Rozmery:
60x206.8x58.1 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery 568x1936x545 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Dodatočný materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Hmotnosť položky vrátane balenia:
61,9 kg.
Hmotnosť položky:
58,93 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Skrinka na prestavbu sporáka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"Fame-Line" ponúka kuchynský a kúpeľňový nábytok s variabilnými modulmi v rôznych farbách a veľkostiach. Séria vybavená pántami s mäkkým zatváraním a výškovo nastaviteľnými nožičkami umožňuje flexibilné riešenia zariaďovania prostredníctvom jednotlivých modulov alebo celých súprav.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Vysoká skrinka |
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracitový vidiecky dom |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Prestavbová skrinka na sporák vysoká 60 cm |
| Stil: | vidiecky dom |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 206.8cm |
| Dĺžka: | 58cm |
| Hmotnosť: | 56.9kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
139 , 90 € * 198,90 €*
Rovnaké tovary
187 , 90 € * 262,90 €*
1.059 , 90 € * 1 453,90 €*
1.125 , 90 € * 1 525,90 €*
2.136 , 90 € * 2 940,90 €*
1.144 , 90 € * 1 538,90 €*
Príslušenstvo
112 , 90 € * 164,90 €*