Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Rohový toaletný stolík "Tilda", biely, 113.3 cm, Vicco

152,90 €*

Číslo produktu: 425142197284124

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Rohový toaletný stolík "Tilda", biely, 113.3 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík „Tilda“ je dobrým rozhodnutím pre každého, kto oceňuje optimálny dizajn a pôžitok z používania.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom má päť uzavretých priehradiek, niekoľko výklenkov a otvorených políc, ako aj veľké trojité zrkadlo pre dokonalý make-up.
  • ROZMERY: Rohový toaletný stolík má šírku 113,3 cm, výšku 140 cm a hĺbku 63 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík do rohu, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Tilda je dokonalým kusom nábytku pre všetky kráľovné krásy, ktoré nemajú veľa miesta. Vďaka unikátnemu rohovému dizajnu je možné toaletný stolík optimálne umiestniť do akéhokoľvek rohu, a preto nezaberie príliš veľa miesta. Funkčný dizajn stolíka ponúka priestor nielen na všetky kozmetické produkty, ale aj na ďalšie drobné poklady, ktoré máte radi po ruke. Trojité zrkadlo umožňuje dokonalý styling zo všetkých strán. Model toaletného stolíka je k dispozícii v rôznych verziách, takže je tu niečo pre každý vkus. Doprajte si špeciálne miesto, kde sa môžete rozmaznávať a skrášľovať s toaletným stolíkom Tilda.

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
113 x 140 x 63 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
33,5 kg.

Hmotnosť položky:
31,52 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Rohový toaletný stolík, montážny návod, montážny materiál


Ponorte sa do série nábytku „Tilda“ a objavte rozmanitý výber toaletných stolíkov. Séria vám ponúka rôzne farebné kombinácie a mnoho rôznych dizajnových možností. Vytvorte vo svojej izbe jedinečný a atraktívny vzhľad s nábytkom zo série "Tilda".

Farba: Biela
Verzia: Rohový toaletný stolík, Tilda
Šírka: 113.3cm
Výška: 140cm
Dĺžka: 62.85cm
Hmotnosť: 33.5kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 21 hodnotení

4.43 z 5 hviezdy


57%

29%

14%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení