Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Rohový toaletný stolík "Arielle", biely, 110 cm, Vicco

241,90 €*

Číslo produktu: 425142192263124

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Rohový toaletný stolík "Arielle", biely, 110 cm, Vicco"
  • S elegantným toaletným stolíkom „Arielle“ robíte dobré rozhodnutie pre váš domov a môžete sa tešiť na jeho používanie.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka 5 zásuviek ako aj 2 odkladacie priehradky a veľké trojité zrkadlo. Praktický prístroj na líčenie a styling.
  • ROZMERY: Rohový toaletný stolík má šírku 110 cm, výšku 141,5 cm a hĺbku 54 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Rohový toaletný stolík, lavica, montážny návod, montážny materiál
Toaletný stolík Arielle je dokonalým riešením pre každého, kto hľadá funkčnú a esteticky príjemnú make-up stanicu. Jedinečný rohový dizajn z neho robí skutočný pútač v každej miestnosti. S piatimi uzavretými priehradkami a dvomi policami ponúka aj dostatok úložného priestoru pre všetku vašu kozmetiku a produkty starostlivosti. Veľké trojité zrkadlo dokonale dopĺňa celkový balík a umožní vám zdokonaliť každý detail vášho vzhľadu. To najlepšie na tom: Toaletný stolík Arielle je dostupný v rôznych verziách, takže si ho môžete vybrať podľa svojich predstáv a potrieb. Bez ohľadu na to, či ho umiestnite do spálne alebo kúpeľne – s týmto toaletným stolíkom môžete premeniť akékoľvek miesto na svoj osobný raj krásy. Doprajte si toaletný stolík Arielle už teraz a urobte zo svojej kozmetickej rutiny výnimočný zážitok!

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
110 x 142 x 54 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Celková hmotnosť:
52,6 kg

Hmotnosť položky vrátane balenia:
50,6 kg.

Hmotnosť položky:
47,63 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík do rohu, lavica, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku „Arielle“ obsahuje elegantné toaletné stolíky v mnohých rôznych farebných kombináciách a konfiguráciách. Vďaka mnohým možnostiam si môžete toaletný stolík navrhnúť podľa svojich osobných preferencií a dodať vašej izbe štýlový nádych.

Farba: Biela
Možnosť sedenia: Banka
Verzia: Arielle, Rohový toaletný stolík
Šírka: 110cm
Výška: 141.5cm
Dĺžka: 54cm
Hmotnosť: 50.6kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 139 hodnotení

4.63 z 5 hviezdy


71%

24%

4%

1%

1%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení