Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Rohový toaletný stolík "Arielle", Biela/Sonoma/Sonoma, 110 cm, Vicco

270,90 €*

Číslo produktu: 425142193873124

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Rohový toaletný stolík "Arielle", Biela/Sonoma/Sonoma, 110 cm, Vicco"
  • Náš toaletný stolík Arielle je dobrou voľbou pre každého, kto hľadá štýlové a funkčné riešenie na uskladnenie kozmetiky a šperkov.
  • Kozmetický stolík so zrkadlom ponúka 5 uzavretých políc a 2 priehradky pre dostatok úložného priestoru a veľké trojité zrkadlo pre dokonalý výhľad.
  • ROZMERY: Rohový toaletný stolík má šírku 110 cm, výšku 141,5 cm a hĺbku 54 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Toaletný stolík je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík do rohu, LED rozprávkové svetlá, lavica, montážny návod, montážny materiál
Rohový toaletný stolík Arielle s LED osvetlením a lavicou je nielen praktickým toaletným stolíkom, ale aj skutočným pútačom. Funkčný dizajn dokonale zapadne do každého kúta miestnosti a ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky vaše make-up a kadernícke potreby s piatimi uzavretými priehradkami a dvoma policami. Veľké trojité zrkadlo vám umožní pozrieť sa na seba zo všetkých strán a vďaka LED osvetleniu už nič nestojí v ceste dokonalému make-upu. Arielle je k dispozícii v rôznych verziách, aby sa prispôsobila vášmu štýlu a zariadeniu. Lavička, ktorá je súčasťou balenia, vám ponúka pohodlné miesto na sedenie a dodáva toaletnému stolíku útulný nádych.

---

Technické detaily:


Farby:
Biela, Sonoma

Rozmery:
110 x 142 x 54 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
41,95 kg.

Hmotnosť položky:
38 975 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Toaletný stolík do rohu, LED rozprávkové svetlá, lavica, návod na montáž, montážny materiál


Séria nábytku „Arielle“ obsahuje elegantné toaletné stolíky v mnohých rôznych farebných kombináciách a konfiguráciách. Vďaka mnohým možnostiam si môžete toaletný stolík navrhnúť podľa svojich osobných preferencií a dodať vašej izbe štýlový nádych.

Farba: Weiß/Sonoma
Farba tela: Dub sonoma
Farbe der Fassade: Weiß
Možnosť sedenia: Banka
Osvetlenie: Osvetlenie LED
Verzia: Arielle, Rohový toaletný stolík
Šírka: 110cm
Výška: 141.5cm
Dĺžka: 54cm
Hmotnosť: 41.95kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 139 hodnotení

4.63 z 5 hviezdy


71%

24%

4%

1%

1%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70557 hodnotení