Rohová spodná skrinka R-Line betón 86 cm bez pracovnej dosky Vicco
140,90 €*
% 184,90 €* (23.8% uložených)
Číslo produktu:
406673104496224
Informácie o výrobku "Rohová spodná skrinka R-Line betón 86 cm bez pracovnej dosky Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- OPTIMÁLNE VYUŽITIE ROHU: Rohová spodná kuchynská skrinka efektívne využíva priestor a ponúka veľký úložný priestor.
- ROZMERY: Rohová polica do kuchyne, bez pracovnej dosky, hĺbka: 46 cm, šírka: 86 x 86 cm, výška: 82 cm
- MATERIÁL: Spodná skrinka do kuchyne je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Rohová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
Táto rohová spodná skrinka efektívne využíva priestor v kuchyni. Vo vnútri je veľký priestor pre väčšie predmety. Ideálna na využitie rohov.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
betón
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
86 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
828 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
1
Počet úchytiek:
1
Počet nôh:
4
Počet dverí:
1
Čistá hmotnosť bez obalu:
26.1 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
28 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Rohová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Betón/Biela |
| Farba: | betón |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Spodná rohová skrinka 86 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 86cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 26.1kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie