Rohová spodná skrinka R-Line Sonoma 75.6 cm s pracovnou doskou Vicco
273,90 €*
% 378,90 €* (27.71% uložených)
Číslo produktu:
425142193072824
Informácie o výrobku "Rohová spodná skrinka R-Line Sonoma 75.6 cm s pracovnou doskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- OPTIMÁLNE VYUŽITIE ROHU: Rohová spodná kuchynská skrinka so skladacími dvierkami efektívne využíva priestor a ponúka veľký úložný priestor s policou.
- ROZMERY: Rohová polica do kuchyne s pracovnou doskou má rozmery: hĺbka: 60 cm, šírka: 76x76 cm, výška: 82 cm
- MATERIÁL: Spodná skrinka do kuchyne je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Rohová spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto rohová spodná skrinka so skladacími dvierkami efektívne využíva priestor. Vo vnútri je veľký priestor s jednou policou, vhodný na väčšie predmety alebo menšie spotrebiče. Všetko je prehľadne uložené a ľahko dostupné.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Sonoma
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
75.6 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery ľavej strany:
334 x 668 x 550 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery pravej strany:
416 x 668 x 550 mm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
2
Počet políc:
1
Počet úchytiek:
1
Počet nôh:
6
Počet dverí:
1
Čistá hmotnosť bez obalu:
44.1 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
48 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Rohová spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Sonoma/White |
| Farba: | Dub sonoma |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Rohová spodná skrinka, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Šírka: | 75.6cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 44.1kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie