Rohová spodná skrinka R-Line Biely vysoký lesk 75.6 cm bez pracovnej dosky Vicco
172,90 €*
% 247,90 €* (30.25% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- OPTIMÁLNE VYUŽITIE ROHU: Rohová spodná kuchynská skrinka so skladacími dvierkami efektívne využíva priestor a ponúka veľký úložný priestor s policou.
- ROZMERY: Rohová polica do kuchyne, bez pracovnej dosky, hĺbka: 46 cm, šírka: 76 x 76 cm, výška: 82 cm
- MATERIÁL: Spodná skrinka do kuchyne je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Rohová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
Táto rohová spodná skrinka so skladacími dvierkami efektívne využíva priestor. Vo vnútri je veľký priestor s jednou policou, vhodný na väčšie predmety alebo menšie spotrebiče. Všetko je prehľadne uložené a ľahko dostupné.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:Dub Goldkraft
Farba prednej strany:
Biely vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
75.6 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery ľavej strany:
334 x 668 x 550 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery pravej strany:
416 x 668 x 550 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
2
Počet políc:
1
Počet úchytiek:
1
Počet nôh:
6
Počet dverí:
1
Čistá hmotnosť bez obalu:
31.8 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
33.6 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Rohová spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Biely vysoký lesk/dub Goldkraft |
| Farba: | Biela |
| Farba korpusu: | Dub Goldkraft |
| Prevedenie: | Rohová spodná skrinka |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 75.6cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 31.8kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
102 , 90 € * 152,90 €*
162 , 90 € * 225,90 €*
127 , 90 € * 193,90 €*
123 , 90 € * 171,90 €*
Rovnaké tovary
1.153 , 90 € * 1 560,90 €*
Príslušenstvo
134 , 90 € * 196,90 €*