Predný panel R-Line betón 45 cm s pracovnou doskou Vicco
98,90 €*
% 148,90 €* (33.58% uložených)
Číslo produktu:
425142193419124
Informácie o výrobku "Predný panel R-Line betón 45 cm s pracovnou doskou Vicco"
- DOKONALÁ INTEGRÁCIA: Kuchynské skrinky R-Line pre vstavané spotrebiče umožňujú presné a harmonické zabudovanie – pre funkčný celok.
- PRESNÉ RIEŠENIE: Predný panel je vhodný pre čiastočne integrované umývačky riadu (45 cm) – ovládací panel zostáva viditeľný a dostupný.
- ROZMERY: Čelo na umývačku riadu má šírku 45 cm, výšku 57,2 cm a hĺbku 1,6 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Niektoré komponenty položky sú vyrobené z 28 mm drevotriesky.
- ROZSAH DODÁVKY: Panel umývačky riadu s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Tento čelný panel je vhodný pre 45 cm čiastočne vstavané umývačky riadu s viditeľným ovládaním. Ovládací panel je vždy prístupný.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
betón
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
45 x 57.2 x 1.6 cm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Doplnkový materiál:
Drevotrieska, 28 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Čistá hmotnosť bez obalu:
7.7 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
9.7 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Panel umývačky riadu s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | betón |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Predný panel 45 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Drevotrieska, 28 mm |
| Šírka: | 45cm |
| Výška: | 57.2cm |
| Dĺžka: | 1.6cm |
| Hmotnosť: | 7.7kg |
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie