Nástenná skrinka R-Line Antracit vysoký lesk 60 cm Vicco
107,90 €*
% 157,90 €* (31.67% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- OPTIMÁLNE VYUŽITIE: Horné kuchynské skrinky R-Line efektívne využívajú priestor a ponúkajú ďalší úložný priestor.
- PRAKTICKÉ ULOŽENIE: Horná kuchynská skrinka ponúka priestor pre riad alebo zásoby – prehľadne uložené za zatvoreným frontom.
- ROZMERY: Kuchynské nástenné skrinky majú šírku 60 cm, výšku 60 cm a hĺbku 31 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Nástenná skrinka do kuchyne je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynská nástenná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
Táto závesná skrinka s dvoma dverami má prehľadný vnútorný priestor s policou. Veci možno uložiť na dvoch úrovniach a mať ich poruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:Dub Goldkraft
Farba prednej strany:
Antracit vysoký lesk
Rozmery:
60 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
567 x 568 x 290 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
2
Počet políc:
1
Počet úchytiek:
2
Počet dverí:
2
Čistá hmotnosť bez obalu:
13.1 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
15.2 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchynská nástenná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Ausführung: | nástenná skrinka |
|---|---|
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracit vysoký lesk/dub Goldkraft |
| Farba korpusu: | Dub Goldkraft |
| Prevedenie: | Nástenná skrinka 60 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 60cm |
| Dĺžka: | 31cm |
| Hmotnosť: | 13.1kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
101 , 90 € * 155,90 €*
129 , 90 € * 194,90 €*
163 , 90 € * 230,90 €*
Rovnaké tovary
835 , 90 € * 1 146,90 €*
164 , 90 € * 239,90 €*
961 , 90 € * 1 213,90 €*
Príslušenstvo
115 , 90 € * 175,90 €*