Nástenná skrinka Fame-Line Antracit vysoký lesk 40 cm Vicco
105,90 €*
% 154,90 €* (31.63% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- Kuchynské skrinky Fame-Line ponúkajú prémiovú kvalitu s pevnými kovovými úchytkami, praktickými pántmi s mäkkým zatváraním a kovovými plnovýsuvmi za férové ceny.
- Navrhnite si kuchyňu snov: „Fame-Line“ vám umožňuje individuálne zostaviť rôzne moduly.
- ROZMERY: Kuchynská nástenná skrinka má šírku 40 cm, výšku 72 cm a hĺbku 34,1 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Nástenná skrinka do kuchyne je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Predné strany sú vyrobené z kvalitnej MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynská nástenná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Antracit vysoký lesk, dub Goldkraft
Rozmery:
40 x 72 x 34,1 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery 368 x 688 x 305 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Dodatočný materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Celková hmotnosť:
16,5 kg
Hmotnosť položky vrátane balenia:
13,8 kg.
Hmotnosť položky:
11,82 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchynská nástenná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou), návod na montáž, montážny materiál"Fame-Line" ponúka kuchynský a kúpeľňový nábytok s variabilnými modulmi v rôznych farbách a veľkostiach. Séria vybavená pántami s mäkkým zatváraním a výškovo nastaviteľnými nožičkami umožňuje flexibilné riešenia zariaďovania prostredníctvom jednotlivých modulov alebo celých súprav.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | nástenná skrinka |
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracit vysoký lesk/dub Goldkraft |
| Farba korpusu: | Dub Goldkraft |
| Prevedenie: | Nástenná skrinka 40 cm |
| Šírka: | 40cm |
| Výška: | 72cm |
| Dĺžka: | 34.1cm |
| Hmotnosť: | 13.8kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
145 , 90 € * 208,90 €*
188 , 90 € * 274,90 €*
110 , 90 € * 169,90 €*
Rovnaké tovary
180 , 90 € * 258,90 €*
190 , 90 € * 275,90 €*
Príslušenstvo
115 , 90 € * 175,90 €*